deneme bonusu veren siteler

PAYLAŞMAYI SEVEN PARMAK KALDIRSIN (2009)

Cartoon Network ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 2009 yılında başladığımız “Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın” projemizde binlerce çocuğumuzu kitaplarla buluşturduk. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile 2010 yılından bu yana devam ettiğimiz projemizde, TOÇEV olarak çocuklarımızı kitaplara kavuşturmak için köprü vazifesini üstleniyoruz.

Kitap okumanın ve paylaşmanın önemini çocuklarımıza aktarma fikriyle yola çıktık. Çocuklarımız da eğlenerek kitap okumanın keyfini öğrenebilsinler istedik. “Paylamayı Seven Parmak Kaldırsın” projemizde çocuklarımızın okudukları kitaplardaki kahramanların yerine geçmelerini ve hayal kurmayı öğrenmelerini hedefledik. Kitaplarını kendilerinden çok uzaklarda kitabı olmayan arkadaşlarına göndererek paylaşmanın tadına varmalarını istedik.

Çocuklarımızdan gelen kitapları depomuzda topluyor, içerik ve yıpranma paylarına göre ayırıyoruz. TOÇEV e-posta adresimize kitap talebinde bulunan okulların ihtiyaçlarını belirliyoruz. Bu okullardaki çocuklarımıza, isimlerine özel paketlerde kitaplarını gönderiyoruz.

keyboard_arrow_up