deneme bonusu veren siteler

İş Birlikleri

Trendyol, kullanıcılarına ulaşmamız için ücretsiz mağaza desteğinde bulunuyor.

Alışveriş için tıklayınız.

Kullanılmayan eşyaları sivil toplum kuruluşları için kaynağa dönüştüren uygulama Givin‘e biz de üye olduk.

Eğitim için elindekilerle harekete geçen modern kahramanların buluştuğu Givin’de siz de kahramanlardan biri olmak ister misiniz? Bunun için hemen mobil telefonunuza Givin uygulamasını indirin. İsterseniz ürün satın isterseniz alışveriş yapın.

Online bilet satış sistemlerinden olan Mobilet’in Biletin Benden Projesi ile Mobilet üzerinden aldığınız biletlerinizi TOÇEV’e bağışlayarak desteklediğimiz öğrencilerin ve gönüllülerimizin sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştirmesine katkı sağlayabiliyorsunuz.

Siz de aldığınız biletlerle öğrencilerimizin ve gönüllülerimizin sosyal etkinlilere katılmalarına destek olabilmek için detaylı bilgiye üzerinden ulaşabilirsiniz.

Açık Açık, Türkiye’de, bağışçıları, bağışçı haklarını tanıyan şeffaf ve hesap verebilir dernek ve vakıflar ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuş bir platformdur.

Adım Adım, Mart 2008’te, yurtdışında ‘charity run’ olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan ilk sivil toplum oluşumudur. Adım Adım Oluşumu, başta koşu olmak üzere yüzme, bisiklet, dağcılık gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla ülkemizin önemli sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlamaktadır.

Adım Adım Oluşumu, yardımseverlik koşusu yapmak isteyen sivil toplum kuruluşlarını ve gönüllüleri bir araya getiren platformlar kurar, yönetir ve geliştirir.

Afet Platformu, 24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ depreminin ardından ilgili sivil toplum kuruluşlarının ve paydaşların bir araya gelmesiyle oluşan bir sivil toplum ağıdır.

Pro Bono gönüllülük becerileri ve STK’ların ihtiyaçları arasında köprü kuran C@rma Platformu’nun Speed Dating etkinliklerine katılarak gönüllü danışmanlarla beyin fırtınası sonucu çocuklarımızın gelişimi için yeni uygulama modelleri geliştirdik. Sunum teknikleri, çocuklarla etkinlikler ve veri düzenleme konularında gönüllü kaynağı sağladılar.

Toplumun temel taşlarını oluşturan 3 sektörden (iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, kamu) liderleri bir araya getiren ve onlara “Yetkinin Ötesinde Liderlik” eğitim programları sunan Common Purpose / Ortak İdealler programına iki dönemdir dahiliz.

Türkiye’de çocukların yararına faaliyet gösteren, ulusal veya yerel sivil toplum örgütleri (STÖ), üniversiteler ve meslek örgütlerinin çocuğa karşı şiddeti önlemeye yönelik hak temelli izleme ve savunu çalışmalarını kolaylaştırmak ve desteklemektir.

Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı, çocuklara karşı şiddeti önlemede sivil toplumun izleme ve savunu rolünü güçlendirmek üzere çalışır. Ağ; çalışmalarında çocukların haklarını yasal garanti altına alan, başta Birleşmiş Milletler Çocuk Haklarına dair Sözleşme olmak üzere, ulusal ve uluslararası yasaları temel alır ve çalışmalarına yön verir.

Esas Sosyal İlk Fırsat Programı

2015’te kurulan Esas Sosyal, ‘Gençlik ve İstihdam’ alanında yeni mezun gençlerin okuldan işe geçiş sürecinde karşılaştıkları engelleri kaldırmaya yönelik programlar geliştiriyor ve desteklemeyi amaçlıyor. İlk Fırsat, Esas Sosyal’in ilk sosyal yatırım projesidir.

Esas Sosyal İlk Fırsat Programı, üniversiteden yeni mezun olmuş iş arayan gençlerin Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarında (STK) 12 ay boyunca tam zamanlı olarak çalışmalarını destekliyor ve aynı zamanda 21. Yüzyıl Becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler sunuyor. Program kapsamında Esas Sosyal, katılımcıların tüm maaş ve eğitim maliyetlerini üstleniyor. 2016’dan bu yana 5.500 aday başvurusu alan program kapsamında, 21 il ve 27 üniversiteden gelen 60 katılımcı, 21 farklı sivil toplum kuruluşunda 12 ay boyunca tam zamanlı istihdam edildi. Programı tamamlayan 35 genç, edindikleri özgüvenleri, çalışma becerileri, çevreleri ve gelişmiş deneyimleriyle yeni işlerine geçiş yapmaya devam ediyorlar.

GönüllüyüzBiz

Gönüllüyüzbiz, bireylerin varolduğu topluma ve dünyaya katkıda bulunma arzusunu “gönüllü” olarak eyleme dönüştürebilmesine “gönüllü” olarak katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur.

“Gönüllüyüzbiz” bağış gibi maddi katkıların dışında, yaşadığı topluma gönüllü olarak katkıda bulunmak isteyen bireyleri, içerik, zaman ve yöntem konusunda harekete geçmelerine olanak sağlayarak bir araya getiren dijital bir platformdur.

İnsan Kaynakları alanında işe alım hizmeti veren NovaMental, işe yerleştirdiği adaylar için ilk iş günlerinde yeni işlerini tebrik etmek için bağış yaparak sertifika gönderimi yapıyor.

ÖRAV ile Derin Demokrasi’nin düzenlediği STK Birliği, toplantılarına üye olarak katılım göstermekteyiz. Ayrıca STK Birlik Kolaylaştırıcı Kurulu’na seçildik.

Sosyal Bağış Hareketi, Türkiye’de daha yaşanabilir bir hayata kavuşmak amacıyla, başta çocuklar, kadınlar, hayvanlar olmak üzere ihtiyaç sahibi herkese ve doğaya hak ettiği yaşamı sağlayabilmek için mücadele eden, ortaya koydukları ile hepimizin yüreklerini fetheden sivil toplum kuruluşlarını (STK) desteklemek ve sosyal medya dünyasını beğenilerden ve paylaşımlardan bir adım öteye taşımak hayali ile başlatıldı.

Amerika da faaliyet gösteren TPF (Turkish Philantrophy Funds), bağışçılara, Türkiye’deki Sivil Toplum Kuruluşlarını tanıtmak ve projelerine kaynak sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Gönüllülüğün tanınması, güçlendirilmesi ve yaygınlaştırılmasını hedef edinen, bünyesinde birçok STK barındıran Ulusal Gönüllülük Komitesi’nin üyesiyiz.

keyboard_arrow_up