deneme bonusu veren siteler

Eğitim Bölümü

TOÇEV olarak ‘okumak isteyen’ ancak eğitime erişimde güçlük çeken çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek oluyoruz.

  • Küçük yaşta vakıf bünyemize katılan çocuklarımızın hayatlarına dokunuyor, kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor, onlarla birlikte her geçen gün büyüyen kocaman bir aile oluyoruz.
  • Çocuklarımıza destek olmaya ilköğretim çağında başlayıp üniversiteyi bitirinceye dek sürdürüyoruz.
  • Psikologlarımız ve sosyal hizmet uzmanlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretleri ile çocuklarımızla sohbet ediyor, ruhsal ve bedensel gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Özel ilgiye ihtiyacı olduğunu belirlediğimiz çocuklarımıza psikologlarımız, gönüllü psikiyatristlerimiz ve aile danışmanlık merkezlerimiz eşliğinde özel destek programları uyguluyoruz.
  • Yaş gruplarına göre belirlediğimiz sosyal aktivitelerle öğrencilerin sosyal gelişimlerini destekliyor, doğru rol modeller ile tanışmalarını sağlıyoruz.
  • Doğrudan para yardımı yapmak yerine çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını kişiye özel paketlerde ayni olarak ulaştırıyor, her daim bizi arayabileceklerini hissettirerek aile olgusunu daha da güçlendiriyoruz
0
Çocuk
0
Proje
0
Eğitim Kurumu
0
Ödül
keyboard_arrow_up