deneme bonusu veren siteler

Eğitime Destek Seti

TOÇEV çocuklarımızın okul ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan Eğitime Destek Seti bağışında bulunarak okula dönüş yolunda çocuklarımıza ışık tutabilirsiniz.

EĞİTİME DESTEK SETİ
Nedir?

Eğitime Destek Seti, çocuklarımızın yıl boyunca okul için ihtiyaç duydukları araç ve gereçlerin bulunduğu settir. Her yıl, eksikler tespit edilerek çocuklarımıza ulaştırılır. Setlerimiz, bağışçı ve indirimli ürün temin ettiğimiz tedarikçilerimizden özenle oluşturulur. Setimiz, aşağıda sıralanan malzemelerden oluşmaktadır.

  • Okul Çantası
  • Defter Çeşitleri
  • Kalem Kutusu
  • Kalem Çeşitleri
  • Kalemtraş, silgi, cetvel, yapıştırıcı, vb.
  • Hikâye Kitapları

EĞİTİME DESTEK SETİ
Çocuklara Nasıl Ulaştırılır?

Her yıl, ihtiyaç kadar set, tedarikçilerimizden temin edilir. Destekçilerimiz tarafından yapılan Eğitime Destek Seti bağışları ile setlerimizin tüm maliyetlerini karşılamayı hedefleriz. Bunun gerçekleşmemesi durumunda, öz kaynaklar kullanılarak tüm maliyet karşılanır.

NE YAPABİLİRSİNİZ?

2023 – 2024 yılı için, 1 adet Eğitime Destek Seti maliyeti 1.250,00 TL olarak tespit edilmiştir.

Yukarıdaki bağış kutucuğu ile, istediğiniz kadar set için bağışta bulunabilir, okula dönüş yolunda çocuklarımıza ışık tutabilirsiniz.

Farklı Bağış Yöntemleriyle de

Çocuklarımıza Destek Olabilirsiniz.

“Okumak her çocuğun hakkıdır” diyerek çıktığımız yolda her çocuğıu birey olarak kabul edip, çocuklarımızın kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışıyoruz.

Siz de TOÇEV bünyesinde desteklediğimiz çocuklarımızın MANEVİ AİLESİ olarak, çocuklarımızın geleceğine ışık tutabilirsiniz.

keyboard_arrow_up