Biz, okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek oluyoruz.

Küçük yaşta vakıf bünyemize katılan çocuklarımızın hayatlarına dokunuyor, kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor, onlarla birlikte her geçen gün büyüyen kocaman bir aile oluyoruz.

• Çocuklarımıza destek olmaya ilköğretim çağında başlayıp üniversiteyi bitirinceye dek sürdürüyoruz.

• Psikologlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretleri ile çocuklarımızla sohbet ediyor, ruhsal ve bedensel gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Özel ilgiye ihtiyacı olduğunu belirlediğimiz çocuklarımıza psikologlarımız, gönüllü psikiyatristlerimiz ve aile danışmanlık merkezlerimiz eşliğinde özel destek programları uyguluyoruz.

• Yaş gruplarına göre belirlediğimiz sosyal aktivitelerle abla ağabey ilişkisini kuvvetlendiriyor, doğru rol modeller ile tanışmalarını sağlıyoruz.

• Doğrudan para yardımı yapmak yerine çocuklarımızın tüm ihtiyaçları kişiye özel paketlerde ayni olarak ulaştırılıyor, her daim bizi arayabileceklerini hissettirerek aile olgusunu daha da güçlendiriyoruz.