TOÇEV olarak, ilköğretim çağındaki çocuklara, kendimize ait çocuk dostu mekânlarımızda özgün eğitim programlarımızla ve gönüllülerimiz kanalıyla eğitim desteği veriyoruz. Düzenli bağışçılık bu desteğin sürdürülebilir olması ve çocuklarımızın geleceğe güvenle bakabilmesi için çok önemli bir yer tutuyor.

Daha çok çocuğumuzun bugünü güzel yaşaması ve güzel bir gelecek düşlemesi için destekte bulunarak, daha umutlu bir yarın hayalimize siz de düzenli bağışçımız olarak ortak olabilirsiniz.

Düzenli bağışçımız olduğunuzda belirlediğiniz düzenli bağışçılık süresi boyunca her ay belirlediğiniz miktardaki destek bedeliniz kredi kartınızdan otomatik olarak çekilmekte ve bağış makbuzunuz e-posta adresinize gönderilmektedir.


Düzenli bağışçı olmak için ilk olarak ödeme sayfamıza gitmelisiniz. Ödeme sayfasındaki sarı kutu içerisindeki düzenli bağışçı olmak istiyorum kutucuğunu seçerek düzenli ödeme yapacağınız süreyi ve ödeme yapacağınız günü belirlemelisiniz. Daha sonra bağışçı formundaki gerekli alanları, kredi kartı bilgilerinizi ve ödeme yapacağınız tutarı girerek ilk ödemenizi gerçekleştirmelisiniz. Ödemeniz başarılı olarak tamamlandıktan sonra, ödemenizi izleyen düzenli bağışçılık süresi boyunca her ay belirlediğiniz tutar belirlediğiniz günde kredi kartınızdan çekilecektir.