Derin Beyin Merkezi Yaz Kampı

İlkokul öğrencilerimiz ile birlikte 11-17 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Tuzla’da bulunan Derin Beyin Merkezi’ndeydik. İçeriğini Carma Platformu ile, bir gelişim modeli pilot çalışması olarak şekillendirdiğimiz kampta, Steam modeli ile, çocuklarımızla dil gelişimi, doğal beslenme ve yaratıcı düşünce becerileri üzerine yeni deneyimler edindik. Çocuklarımızın kampa katılımında bize destek olan Derin Beyin Merkezi’nin Kurucusu Sayın Oğuzhan Gözek’e, Carma Platformu’na ve Permakültür Kolektifi’ne sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Kilyos BÜYAK Kampı

Lise öğrencilerimiz ile birlikte 18-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü’nün desteğiyle Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Kampüsü’nde çok güzel bir kamp gerçekleştirdik. Günlerini yüzme, tasarım, film gösterimi, satranç, kutu oyunları, yaratıcı düşünme dil atölyesi, mentör görüşmeleri, zumba ve spor yarışları ile değerlendiren çocuklarımız, kamptan unutulmaz anılarla ayrıldı. BUYAK ve Craft ekibine teşekkür ederiz.

Kids For Freedom Yaz Kampı

Kids For Freedom projesine bu sene de ortaokul öğrencilerimizle katıldık. 9–16 Temmuz tarihleri arasında katıldığımız projede çocuklarımız yelken açmadan yelken kullanmaya kadar yelkencilikle ilgili çalışmalar yaparken, uğranılan her sahilde de birbirinden güzel aktivitelerde yer aldılar. Altı farklı ülkeden toplam 84 öğrencinin katıldığı kampta öğrencilerimiz yabancı akranlarıyla iletişim kurdular. Futbol, takı tasarımı, dans, yüz boyama gibi kulüplere katıldılar. Aynı zamanda gönüllü genç hocalarından yüzme dersleri aldılar. Çocuklarımızın kampa katılımı için üç yıldır bize destek olan Kids For Freedom’a teşekkürlerimizi sunarız.


Düşler Akademisi Yaz Kampı

Her sene yaz boyunca Kaş’ta düzenlenen Düşler Akademisi kampına bu sene de çocuklarımızla birlikte katıldık. 26 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında yer aldığımız kampta, yüzme öğrendik, yelken ve yoga yaptık, ata bindik, tarımcılığı öğrendik… Kamp için bize destek olan Düşler Akademisi ekibine teşekkür ederiz.