Napolyon Eylül Kitapları Çocuklarımıza Ulaştı

Napolyon.com, Eylül ayında üyelerinin bağışladığı puanlarla (naplarla) aldığı kitapları Elazığ’ın Sivrice İlçesi’deki 75. Yıl İMKB İlkokulu’na ulaştırdık.

En büyük sanal anket firması Napolyon.com, Eylül ayında üyelerinin bağışladığı puanlarla (naplarla) aldığı kitapları Elazığ’ın Sivrice İlçesi’deki 75. Yıl İMKB İlkokulu’na ulaştırdık. Napolyon.com sayesinde yeni kitaplarına kavuşan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Tüm Napolyon.com üyelerinin katılabildiği çalışmada üyeler, Napolyon.com’dan gelen reklam epostalarını okumaları, tıklamaları, Facebook’ta paylaşmaları, anket okumaları, doldurmaları ve davet gönderdikleri kişilerin siteye aktif üye olmaları karşılığında kazanacakları “Nap”ları, TOÇEV kumbarasında biriktiriyor. Her ay sonunda TOÇEV’e aktarılan “Nap”lar ile de içinde 5 kitap bulunan paketleri, maddi durumu yetersiz ailelerin okuma istekli çocuklarına iletiyoruz.

Siz de kampanyaya katılmak ve kazandığınız “Nap”lar ile okumak istekli çocuklarımızı sevindirmek istiyorsanız, detaylı bilgiye www.napolyon.com adresinden ulaşabilirsiniz.