Trendyol, kullanıcılarına ulaşmamız için ücretsiz mağaza desteğinde bulunuyor.

Alışveriş için tıklayınız.

 

Kullanılmayan eşyaları sivil toplum kuruluşları için kaynağa dönüştüren uygulama Givin‘e biz de üye olduk.

Eğitim için elindekilerle harekete geçen modern kahramanların buluştuğu Givin’de siz de kahramanlardan biri olmak ister misiniz? Bunun için hemen mobil telefonunuza Givin uygulamasını indirin. İsterseniz ürün satın isterseniz alışveriş yapın.

İyilik Kazansın aracılığıyla yapacağınız alışverişlerden elde ettiğiniz komisyonları seçtiğiniz STK’lara bağışlayabilirsiniz. TOÇEV olarak biz de İyilik Kazansın platformunda yer alan STK’lar arasındayız.

Siz de alışverişlerinizle TOÇEV’in okuma istekli öğrencilerine destek olmak için detaylı bilgiye www.iyilikkazansin.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Online bilet satış sistemlerinden olan Mobilet’in Biletin Benden Projesi ile Mobilet üzerinden aldığınız biletlerinizi TOÇEV’e bağışlayarak desteklediğimiz öğrencilerin ve gönüllülerimizin sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştirmesine katkı sağlayabiliyorsunuz.

Siz de aldığınız biletlerle öğrencilerimizin ve gönüllülerimizin sosyal etkinlilere katılmalarına destek olabilmek için detaylı bilgiye  üzerinden ulaşabilirsiniz.

Napolyon.com’un üyeleri, TOÇEV aracılığı ile maddi durumu yetersiz ailelerin okuma istekli çocuklarına biriktirdikleri puanları (napları) ile kitap gönderiyor. Üyeler, Napolyon.com’dan gelen reklam epostalarını okuma, tıklama, Facebook’ta paylaşma, anket okuma, doldurma ve davet gönderdikleri kişilerin siteye aktif üye olmaları karşılığında kazanacakları napları, TOÇEV kumbarasında biriktirebiliyor. Her ay sonunda TOÇEV’e aktarılan naplar ile içinde 2 adet kitap bulunan paketler, maddi durumu yetersiz ailelerin okuma istekli çocuklarına iletiliyor.

Siz de kampanyaya katılmak ve kazandığınız naplar ile okumak isteyen çocukları sevindirmek istiyorsanız, detaylı bilgiye www.napolyon.com adresinden ulaşabilirsiniz.