Ebru Gündeş Elbiseleri TOÇEV Çocukları İçin Satılıyor

Ebru Gündeş, ebrugundessatiyor.com.tr adresinden sahne kostümlerinin satışını gerçekleştiriyor. Gelirlerinin sivil toplum kuruluşlarına bağışlandığı web adresinde birçok ünlü markaya ait elbiseleri bulmanız mümkün. TOÇEV’in de seçenekler arasında bulunduğu sivil toplum kuruluşlarına, Ebru Gündeş’in elbiselerini satın alarak destek olabilirsiniz.

Ebru Gündeş elbiselerinin sivil toplum kuruluşları için satılmasıyla ilgili duygularını şöyle ifade ediyor: "ebrugundessatiyor.com.tr ‘nin içeriğini artık herkesin bildiğini düşünüyorum.  İşime, dolayısıyla sahneme ve kostümlerime harcadığım emeğin takdirini sizlerden fazlasıyla alıyorum öncelikle bunun için sonsuz teşekkür ediyorum. Ve sahne sonrasında da  Ebru Gündeş kostümlerinin böyle bir amaca hizmet etmesi ayrıca bir mutluluk veriyor. Sadece kendi imkanlarım dahilinde  bir şeyler yapmaya, ihtiyaçlara bir katıda bulunmaya çalıştığım bu yolda bana yardımcı olan ve katkıda bulunan herkese minnettarım. Şimdi son dönemde giydiğim, dünya markalarına ait yeni kıyafetlerimin de satışa konularak H2B Computer & İnternet Servisinin yenilediği sitemizi en azından ziyaret etmeniz bile bizim için çok önemli inanın. Kim bilir belki bir gün sizin de ihtiyacınız olur bir kıyafete ve siz de birilerinin ihtiyaçlarını karşılarsınız bu alışverişle.”

Çok özel kıyafetlere değerlerinin çok altında fiyatlara sahip olabilirsiniz. Satın almak ve giyinmek hiç bu kadar anlamlı olmamıştı.