2016 Vodafone İstanbul Maratonu


İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bu sene 38. defa düzenlediği Vodafone İstanbul Maratonu’nda yardımseverlik koşusu konseptiyle yer alarak çocuklarımız için destek topladık. Bireysel koşucuların ve kurumsal takımların yoğun ilgi gösterdiği çalışmamızda 5 Kasım - 8 Aralık tarihleri arasında katılımcılar destek çağrısında bulunup bağış topladı.

Destekçilerimiz toplamda 210.875 TL bağış toplayarak 4.382 çocuğumuzun bir yıllık eğitimlerini destekledi. Yardımseverlik koşumuza katılarak ve bize bağış yaparak destek olan herkese teşekkürlerimizi sunarız.


VAKFIMIZA DESTEK VEREN KURUMLAR


MARATONDAN ÖZEL FOTOĞRAFLAR


2016 Bozcaada Yarı Maratonu

Destekçilerimizle birlikte 14 Mayısta koşulan Bozcaada Yarı Maratonu'ndaydık. "Geleceğim" İçin "Eğitim", "Eğitim" İçin "Bağış" sloganıyla yardımseverlik koşusu konsepti ile katıldığımız maratonda 12 koşucu bize destek oldu. Bozcaada Yarı Maratonu Yardımseverlik Koşusu kampanyası boyunca 77 kişi vakfımıza 7.075 TL bağış yaparak okuma istekli çocuklarımızın geleceğe daha ümitli bakmasını sağladı.

Tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.2016 Runatolia MaratonuBu yıl destekçilerimizle birlikte 6 Mart’ta Antalya’da koşulan Runatolia Maratonu’na katıldık. Antalya’nın güzel atmosferinde gerçekleşen maraton öncesinde de standımızla tüm katılımcılara vakfımızı tanıttık. Runutalia Maratonu kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmamıza katılan 26 koşucumuz için 277 kişi 27.187 TL bağışta bulundu. Maratona katılımımızı sağlayan Runatolia Maratonu organizasyon komitesine, koşucularımıza ve bağışçılarımıza teşekkür ederiz.