GÖNÜLLÜLERİMİZ DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR
Çocuklarımız yaz kamplarında; sosyalleşiyor, farklı beceriler kazanıyor ve kişilikleri gelişiyor. İşte bu nedenle "TOÇEV Yaz Kampı Gönüllüleri" bu sene de çocuklarımızı kampa götürebilmemiz için tüm enerjileriyle çalışıyor. İlk yemeğimiz çok keyifli geçti. Şimdiden 8 çocuğumuzun kampa gidebilmesi için gereken bütçeyi oluşturdular bile...

Organizasyonlar düzenleyerek çevresinde TOÇEV ile ilgili farkındalık sağlayan ve 2017 yaz döneminde gerçekleştireceğimiz kamplarımız için bütçe desteği sağlayan gönüllülerimiz Suzan Karahan ve Nilüfer Koyuncuoğlu’na teşekkür ederiz.

Siz de destek olmak isterseniz tocev@tocev.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.YAZ KAMPI GÖNÜLLÜLERİMİZDEN DESTEK YEMEĞİ

Çocuklarımızın yaz aylarında kamplara giderek sosyal gelişimlerini güçlendirebilmeleri için bir araya gelen Yaz Kampı Gönüllülerimiz, destek yemeği düzenledi. Daha çok çocuğumuzun yaz kamplarına gidebilmesi amacıyla organize edilen yemek İstanbul Büyük Kulüp’te gerçekleştirildi. Organizasyonu gerçekleştiren Yaz Kampı Gönüllülerimize ve yemeğe iştirak eden tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.
YAZ KAMPLARINA ‘SIRA GECELİ’ DESTEK
Çocuklarımızın gelişiminde önemli yere sahip yaz kamplarına çocuklarımızı gönderebilmek için çalışmalar yürüten ‘TOÇEV Yaz Kampı Gönüllüleri’, Caddebostan Büyük Kulüp’te gerçekleştirdikleri öğle yemeğinde destek topladı. Suzan Karahan ve Nilüfer Koyuncuoğlu öncülüğünde çalışan gönüllülerimizin ‘Sıra Gecesi’ konseptiyle gerçekleştirdiği yemeğe 120 kişi katıldı. Başta Suzan Karahan ve Nilüfer Koyuncuoğlu olmak üzere bütün gönüllü ve destekçilerimize teşekkür ederiz.

DESTEKÇİLERİMİZ