TÜRKİYE OCAK 2019

Sömestr Tatilini Etkinliklerle Dolu Dolu Geçirdik


Sömestr tatili boyunca öğrencilerimizle bir araya gelerek birlikte oyunlar oynadık, film izledik, bol bol eğlendik ve eğlenerek öğrendik. Gerçekleştirdiğimiz etkinlikler sayesinde öğrencilerimiz, kendilerini tanıyarak sınırlarını öğrendiler. Düşündüler, deneyim kazandılar ve arkadaşları ile birlikte sosyalleşerek keyifli bir tatil geçirdiler.

İstanbul’daki etkinliklerimizin ilkini 25 Ocak’ta ortaokul grubu öğrencilerimizle gerçekleştirdik. Öğrencilerimizle Maker Çocuk Atölyesi’ni ziyaret ettiğimiz etkinliğimizde, çocuklarımızın merak ve yaratıcılıklarını destekleyen aktiviteler yaptık. 28 Ocak’ta, yine ortaokul grubu öğrencilerimizle en çok sevilen etkinliklerden buz patenine giderken, 29 Ocak’ta ilkokul grubu öğrencilerimizle Pritt’in 50. Yılına özel çalışmasında bir araya geldik. Pritt ile Çocukların Hayallerini Renklendiriyoruz etkinliğinde öğrencilerimiz renkli hayal dünyalarını resimlere yansıttı.

İstanbul’daki lise ve üniversite grubu öğrencilerimizle de 29 Ocak’ta Kariyer Günü etkinliğimizde Ford Otosan’ın Gölcük Fabrikasında bir araya geldik. Fabrikayı gezerek bir arabanın yapımındaki tüm aşamaları gören öğrencilerimiz, genç mühendisler ve yöneticiler ile sohbet etti, kariyer planlarındaki sorulara cevap bularak keyifli bir hafta sonu geçirdi. İstanbul’da son olarak lise grubu öğrencilerimizle, 31 Ocak’ta Türkiye’nin ilk oyun ve spor temalı etkinlik alanı Lenovo Game On’da buluştuk. Teknoloji ve oyun alanındaki son gelişmeleri öğrendiğimiz etkinlikte oyunları da deneyimleyerek eğlendik.

Sömestr tatilinde İstanbul dışındaki öğrencilerimizle de bir araya geldik. 21-23 Ocak tarihleri arasında Mardin ve Adıyaman’daki, 22 Ocak’ta Antalya’daki, 25 Ocak’ta Ankara’daki, 28-30 Ocak tarihleri arasında Samsun ve Sinop’taki, 1 Şubat’ta ise Kırklareli’ndeki öğrencilerimizle buluşarak birlikte sinemaya gittik ve bowling oynayarak keyifli vakit geçirdik.