TOÇEV Konserleri

20. Yılımızı Muhteşem Bir Konserle Kutladık20. yılımızı TIM Sow Center’da muhteşem bir konserle kutladık. Erol Evgin’in ev sahipliğinde gerçekleşen konserde Suzan Kardeş, Soner Olgun, İrem Derici, Öykü Gürman, Murat Evgin ve Gökçe sevilen şarkılarını seslendirdi. 2 Aralık’ta gerçekleşen konsere gösterilen yoğun ilgi gecenin değerini daha artırdı.
20. yılımızda TOÇEV Öğrenim Merkezini hayata geçirerek okuma istekli çocuklara verdiğimiz desteği daha da güçlendirmek isterken bu özel geceden elde edilen gelirin tamamı öğrenim merkezine aktarılacak. Kuracağımız öğrenim merkezinde ki atölye odalarından, kütüphanesine, tiyatro salonundan müzik odasına kadar birçok özel alanda çocukların gelişimine ve eğitimine destek olmaya çalışacağız.Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları KonseriSanat ve Spor Dünyasının Altın Karması TOÇEV İçin Buluştu

Yıldız futbolcular Mehmet Topal ve Serkan Balcı’nın öncülüğünde eşleri Selda Topal ve Berfin Balcı’nın desteğiyle muhteşem bir konsere daha imza attık. Konserimizde Türk sporunun dev isimleriyle sanat dünyasının güçlü seslerini birlikte unutulmaz şarkılar seslendirmek için buluşturduk.Eğitimlerini desteklediğimiz çocuklarımız için Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da 9 Şubat’ta gerçekleştirdiğimiz konserimizde tüm biletlerin satılması bizim için ayrı bir mutluluk oldu. “Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” konseri, usta müzik adamı Metin Özülkü’nün müzik direktörlüğünde ve Selçuk Yöntem’in sunumuyla seyirciyle buluştu. Sahneye çıkan yıldızlarımıza ise Metin Özülkü Orkestrası eşlik etti.