TOÇEV Yaz Kampları Bu Yıl Da Dolu Dolu Geçti.

Her yıl yaz aylarında okuma istekli çocuklarımız için gerçekleştirdiğimiz yaz kamplarımıza bu yıl 114 öğrencimiz katıldı.

Yaz boyunca öğrencilerimizin psiko-sosyal ve kişisel gelişimlerini desteklemek üzere gerçekleştirdiğimiz yaz kamplarında Kaş Düşler Akademisi ve İzmir Afacan Gençlik Evi’ndeydik. TOÇEV gençleri , doğa yürüyüşleri, el sanatları atölyeleri, yoga ve daha birçok faydalı etkinlikle unutulmaz bir tatil yaşadılar. Yazın, güneşin, denizin ve tatilin tadını çıkarırken tematik atölye çalışmaları ve workshoplarla psiko-sosyal gelişimleri de desteklendi.

TEŞEKKÜR

EDERİZ

2022 yaz kamplarımızı destekleyen tüm gönüllülerimize, En büyük destekçimiz Kyani Türkiye‘ye, öğrencilerimizin yüzme dersleri için bize kapılarını açan MyClub Fitness‘a, tüm kamp boyunca her an yanımızda olan Selin Mirella‘ya, öğrencilerimize yüzmenin tüm detaylarını çok kısa bir sürede aktaran yüzme hocamız İbrahim Dalgın‘a, bizleri misafir eden Çocuk Eğitim Derneği‘ne, Düşler Akademisi kurucusu Ercan Tutal‘a, Düşler Akademisi Kamp Organizasyon Sorumlusu Mine Yılmaz‘a, Düşler Akademisi Sosyal Medya Sorumlusu Özden Zeynep Arslan‘a, İlk Yardım Eğitimi veren Onur Gürbüz‘e, Alternatif Yaşam Derneği ekibi’ne, cinsel sağlık ve üreme sağlığı eğitimlerini veren Dr. Öğr Üyesi Asya Babaoğlu‘na, Mutluluk Atölyesi için İlker Karagöz‘e, temiz suya erişim haftasında bizlere yeni teknoloji ve suya erişim hakkında sunum yapan Mühendisler Köyü Platformu‘na, Afacan Gençlik Evi İzmir Kampımızın ev sahipliğini yapan Ali Can Alkan, Nevin Alkan ve Filiz Sabahgil‘e, kamp sürecimizde bize destek olan Düşlerim Gerçekleşiyor ekibi’ne, Yaşam İçin Felsefe Girişimi’nden Onur Bakır‘a, dublaj stüdyosunda bizi ağırlayan ve öğrencilerimize seslendirme deneyimi yaşatan Gobavo Dublaj stüdyosu’na ve Gökmen Bayraktar‘a gönülden teşekkür ederiz.