Telekurye Ailesi İle Arnavutköy Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Öğrencilerini Ziyaret Ettik

Telekurye Ailesi sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında TOÇEV işbirliği ile Arnavutköy Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri ile keyifli bir gün geçirdi. Geleceğin büyükleri ile bir araya geldiğimiz etkinlikte, öğrencilerimizle birlikte okul bahçesine fidanlar ektik. Basketbol, voleybol, futbol oynadık, hep birlikte ter attık. Telekurye'nin ikramı kurebiyelerimizi yerken, bol bol sohbet edip fotoğraflar çektik. Telekurye, topluma artı değer katacağına inanarak gerçekleştirdiği bu etkinlikleri gelecek aylarda da sürdürecek.

Telekurye İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü Can AKANSU'dan aktiviteden sonra aldığımız e-posta doğru bir yolda olduğumuzun kanıtı oldu. 

"11.06.2011 günü Arnavutköy Yatılı Bölge İlköğretim Okulu ziyaretimizde bize desteklerini esirgemeyen aşağıda adları geçen tüm personellerinize canı gönülden teşekkür ederim. Türkiye’nin geleceğine önemli katkılar yapacağınıza dair inancım çalışanlarınızı tanıdıkça kat be kat arttı. Her şey için tekrar teşekkür ederim, hem çalışanlarınız hem de vakıf olarak, iyi ki varsınız."

Nilüfer Bozkurt
Funda Şahinbaş
Nuray Ertürk
Çiğdem Suna Korkmaz