Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy Ve Kenan Doğulu'nun Özel Eşyaları TOÇEV İçin Morhipo.Com'da Satıldı!

Morhipo.com, TOÇEV çocuklarına katkı sağlamak için 3 ünlü ismi bir araya getiren özel bir satış kampanyası düzenledi. 11 Ekim Salı günü saat 08:00’de Engin Altan Düzyatan’ın arasında Londra’da düzenlenen Jameson Empire Ödül Töreni’nde giydiği ceketinin de yer aldığı çok özel ürünlerinin satışa çıkmasıyla başlayan kampanya kapsamında 13 Ekim’de Özge Ulusoy’un, 14 Ekim’de ise Kenan Doğulu’nun özel eşyaları satışa sunuldu. Morhipo.com’a üyeleri hem Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy ve Kenan Doğulu’nun birbirinden özel eşyalarına sahip oldular hem de çocuklarımızın eğitimine katkıda bulundular.

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmanın önemine inanan Morhipo; okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlayan TOÇEV’e katkı sağlamak amacıyla Türkiye’nin sevilen 3 ünlü ismiyle özel bir işbirliğine imza attı.

Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy ve Kenan Doğulu’nun günlük hayatlarında kullandıkları, sahnede ya da çekimlerde giydikleri çok özel eşyaları 2 gün arayla Morhipo.com’da satışa sunuldu. İlk olarak 11 Ekim saat 08:00’de Engin Altan Düzyatan’ın Londra’da düzenlenen Jameson Empire Ödül Töreni’nde giydiği ve kendisi için özel bir değere sahip ceketinin de aralarında bulunduğu tişörtü, plaj pantolonu, gömleği, kravatı, çakmağı, gözlüğü ve Amerikan futbol topundan oluşan özel eşyaları satışa sunuldu. Bu kampanyanın ardından 13 Ekim Çarşamba saat 08:00’de Özge Ulusoy’un 3 çift ayakkabı, bere, gece elbisesi, şal, gömlek, jean ve ışıltılı bir bluzdan oluşan butiği açıldı. Son olarak 14 Ekim Cuma günü saat 08:00’de ise ünlü şarkıcı Kenan Doğulu’nun şapka, kravat, papyon, ceket ve 2 adet özel dikim ceketinden oluşan butiği açıldı ve buradaki ürünler 17 Ekim Pazartesi gününe kadar satıştaydı.

Destekleri için Morhipo.com'a çocuklarımız adına teşekkür ederiz.