Destekçilerimiz

MANEVİ AİLELERİMİZ

ADEM İNAN EMRE MUŞOVİ NECDET ÇOLPAN
ADİL HAKAN ÇALIŞIR EMRE SARGIN NESLİHAN BİLGE
AHMET LEVENT TÜRER EMRİYE HALAÇOĞLU NEVRA ARIKÖK
AHMET ŞENER ENDER ÖZDENGİL NİLAY ACAR
AHMET YALÇIN AŞÇI ENGİN AVCI NİLAY ÖZENBAY
AHMET YÜCEPUR ERDEM GÜLFER NİLGÜN CANKURTARAN
AHSEN ERGİN ERGİN TURANLI NİLÜFER KORKUT
AJLAN SÖZÜTEK ERKAN ÖZTEKİN NİRVA BARONYAN
ALEV KAMAN ESMA UZUN NUMAN SAĞLAM
ALİ GÜLOĞLU ESRA GÜÇ NUR YEZER
ALİ GÜNER ANAÇ ESRA İSLAM NURAY ERTÜRK
ALİ KADİR SARICA ESRA KAKTÜS NURCAN KENAR
ALİCAN DURMUŞ ESRA KAZMİRCİ NURGÜL YALÇIN KOYUNCU
ALİHAN HAYDAROĞLU ESRA TİKEN NURTEN KUŞSAYAN
ALİZE TANSEVER ESRA ÜSTAR OĞUZ OĞUZ GÜRDAĞCIK
ALP KAAN  EYÜP ÇAKIROĞLU OĞUZHAN MENTEŞ
ALPAY AKDİLEK EZGİ ÇAM & VOLKAN ÖZTÜRK OKAN TEZEDEN
ALPER DAÇE EZGİ ŞENOL ONAT AKYÜZ
ALPER MENEMENCİOĞLU FAİK CENK BERK ONUR GÖRKEM YILMAZ
ALPER ÖNEL FAROTEKS ONUR PEHLİVAN
ANDAÇ YILMAZ FATMA IŞIL AYDOĞAN ÖZÜN ORÇUN FİDA
ANIL İTEZ FECRİYE FUNDA DEMİRÖZ OYA TANÖREN
ARBİL BOZ FECRİYE FUNDA DOLGUN ÖZCAN DOLANBAY
ARMAN SİLAHLI FİGEN ÜSTAR ÖZEL EFDAL ANA VE İLKÖĞRETİM OKULU
ARZU ÖZOK FİLİZ YEŞİM KÖSE DEMİRTAŞ ÖZGE & CEMİL ÖZER
ASLI KARAYİĞİT FİLİZ YILMAZ ÖZGE ÇOŞKUN
ASLIHAN ÇELİK FİSUN GÜLEY ÖZGE HABİBOĞLU
ASLIHAN KOÇAK FUAT MERT ÖZGE KARAEGE
ASLIHAN YILDIZ FULYA AYŞE ERMAN ÖZGE KAYMAZ
ASTEMYA İNŞAATVE AKARYAKIT A.Ş. FULYA GÜLER ÖZGÜR ÇALIK
ATA TÖRÜN FULYA SONAT ÖZLEM ATALAY
AYAZ TAHİR TÜRKİSTAN VAKFI FUNDA TEMOÇİN AYDOĞAN ÖZLEM KUNDURACI
AYBERK BÜYÜKBAYRAM FUNDA YENER ÖZLEM YILMAZ SAVAŞER
AYÇA BALKIR SÜMER GAMZE TURAN ÖZLEYİŞ KUŞKU
AYÇA KÖKEN GARANTİ KOZA SİTESİ PETEK AKDOĞAN
AYÇA TEKİN GİZEM ÇALIŞAL PINAR SÜZER
AYÇA YALÇINER GİZEM ÖZGÜÇ YÜCEL PINAR ZEYTİNOĞLU
AYDA GÖÇEN GİZEM SELÇUK CASALİNS RASİME SAZAK
AYFER BEKATA ( ZÜMRÜT ) GONCA AKSOY DÖNMEZ RIFAT KUCUR
AYKUT KOZANOĞLU GÖKÇE ARIBAŞ SAADET SEVGİ POLAT
AYLA AYKUL GÖKÇER BİLAL MUT SAMET PARPAR
AYLİN ŞENGÜL GÖKNİL BAL SANEM EREN
AYNİHAL BİLGİN GÖKSU BURSALI SANEM OKTAR
AYNUR GÜLER GÖKŞEN GÜRNEŞ ACUNDEĞER SEÇİL GÖKKAYA ÖZCAN
AYPERİ KARAHAN GÖZDE & UMUT ÖZGÜR BERKER SEDA TEPE
AYSUN AK GÖZDE ÖZER SEDEF ERKUNT
AYŞEGÜL BALKANLI ALİOĞLU GÖZDE SUSUZLI BRIGGS SELÇUK ÇAĞLAYAN
AYŞEGÜL BERKSOY GÖZDE YALÇIN SELEN ALPARSLAN BİLGE
AYŞEGÜL DURUSOY GÜLAY & NAZIM DEMİRKOL SELEN KARAÇETİN
AYŞEGÜL KORA GÜLENDAM YILMAZ SELİN NECİPOĞLU
AZİZ BURAK BALTA GÜLİZ ÖZEN TOKAT SELİN ÖNEL
BAHADIR GÜLER GÜLNUR CAMCI SELİN ÖNER
BAHAR & MEHMET KIRKBUDAK GÜLŞAH BÜLBÜLOĞLU SELİN TAŞKAZAN
BAHAR ERDİM GÜLŞAH ERİNÇ SELİN YAVUZ
BAHAR ÖZ GÜLŞEN TUNÇ SELMA ÜNAL
BANU DOĞAN GÜLTER ÜNAL SELVİCAN ŞAHBUDAK
BARAN AKKUM GÜRSU BAHAR ÜNAL SEMA YILDIZ
BAŞAK EVRİM ARKARAŞ HAKAN SÖYLER SEMİN GÜMÜŞEL
BAŞAK KAÇMAZ KOÇ HAKKI SÜHA TÜFEKÇİ SEMRA EVYAP
BAŞAK YALÇINKAYA HALUK AYKUL SENEM BURCU ÖZTÜRK
BATURALP AYTAN HANDE DOĞRAMACI OLGUN SERPİL UÇAR TURAN
BELİZ GEÇGİNER HANDE EROL SEVCAN SİLAH
BERFİN ŞALDIRAK HANDE SAĞIROĞLU SEYHAN KARASU
BERHAN DÖNMEZ HARUN ARIDURU SEZEN SARIOĞLU
BERRİN GENCAL HASAN CANDAN SIRRI KADİR KARTAL
BETÜL ŞEKERCİ BALKAN HASAN EREN KESKİNBIÇAK SİBEL BOZDAĞ
BİES TEKSTİL VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. HİTAY YATIRIM HOLDİNG SİBEL DEDE
BİGE AYDA YILDIZ HURİYE EKİNCİ SİBEL POSTACI
BİGE AYDA YILDIZ  HÜLYA & MELİH ERÇİN SİNE DİLBER
BİRİZ ÇETİNOĞLU HÜSEYİN ARSLAN SİNEM ALTIYAPRAK
BUKET GÜNGEN HÜSEYİN AYKUT KESER SİNEM GÖNENLİ TOKER
BURAK MENGİ HÜSEYİN ÇOBAN SİNEM KAPTAN
BURAK ÖZCAN IŞIL GÜL HOBAPLI SİNEM TOKSÖZ
BURCU DİŞİSAĞLAM IŞIL KAYA BÜYÜKBAYRAM ŞADİYE TANÖREN
BURÇİN GÖKSU IŞIL YURDASEVER ŞENAY DÜDEK
BURÇİN ONAT İBRAHİM İLKE CANTÜRK ŞENGÜL BABİLOĞLU
BÜLENT AKSOY İLKE TÜRKMEN ŞENGÜL TUNÇ
BÜLENT BAŞARKANOĞLU İLKER ÖNEL ŞERİFE MÜGE KAYRAK
BÜLENT BURAM İLKER SANAL ŞEYDA TOMRUK
CANAN SEYHAN İLKNUR KOCAER TANYEL TEKİN
CANSEL ÜNAL AVCI İLKNUR SANAL TARKAN TÜZMEN
CANSU ŞİPAL ERDOĞAN İPEK DEMİR TİMUÇİN YUSUMUT
CEM AKARTUNA İPEK PURA TOKŞEN HIRDAVAT MAKİNA TİC. LTD. ŞTİ.
CENK ÇAMLIDAĞ İRAZ SİPAHİOĞLU TOLGA ASLAN
CENK ŞAHİN İREM ASLANOĞLU TOLGA BURKAY
CENK YÜREKTÜRK İREM ERDEM TOLGA KOYUNCU
CEREN AĞACIK İREM TÜR TOLGA ORHUN
CEREN TÜRKBEN & BURAK KAYA İSMAİL BARIŞ BARIŞKAN TOLGA POSTACI
CEREN YÜCEL İSMET ÖZCAN TOLGA SİNAN GÜNEY
ÇAĞRI HUN KAAN KANDAĞ TOLGA YARDIMCI
ÇİĞDEM ŞENLER KADRİ BULDANLI TOLGAY KERİM ÖMÜR
ÇİĞDEM YALÇIN KADRİYE OLGAR TUĞBA AYDIN
DAMLA & AYKUT ŞEN KAĞAN AYBUDAK TUNA BALİÇ
DEMET ERSOY & FERDA EYÜBOĞLU KEMAL MURAT BİLGİLİ TUNCAY ÖZİLHAN
DEMET KARATAŞ, ALİ CAN KANKAN, BATUHAN YILDIZ, YUNUS AYDIN KENAN DOĞULU TUNCER KÖKLÜ
DENİZ & AYHAN ERTİN KEREM İBRAHİMOĞLU TURAN KAYA
DENİZ & DAVUT YURTTAŞ KİMYA ÇULHA TURAN SALMANLI
DENİZ YILDIRIM KORAY AYANOĞLU TURKISH STUDENT ASSOCİATION AT UVA 
DERYA NESLİHA GÜNEL KORAY ÖZKAN & OKAN BALTO & HAKAN ALAKUŞ & TOLGA TEKİN & UĞUR ÖZTÜRK & MURAT ABAMOR UFUK BAŞBOLAT
DERYA TAŞLI  KORHAN YAZGAN UFUK ÇAĞLAR
DİDEM BALÇIN LEMAN ÖZGÜLER UFUK IŞIK
DİDEM BALICADAĞ M.ÇAĞATAY NAMLI ÜMİT AKTAŞ
DİLARA GÖNDER MEHMET ALİ KARAMANLI ÜMİT İLHAN
DİLARA ULUDAĞ MEHMET CAN ÇİLOĞLU VEYSEL BOZKURT
DİLEK & MURAT YÜCEDAĞ MEHMET ENES SIĞIRCI VİKTOR LATİN VE AİLESİ
DİLEK ŞEKER CAN MEHMET MUSTAFA ÖNAY YAĞIZ ÖZKAN
DORİS İTKİN MEHMET ZORBA YAHYA KEMAL TÜR
DUYGU ALKAN MELİSA TAPAN YASEMİN ERİŞ
DUYGU AVCI MELTEM SOĞUK YASEMİN ÖNER
DUYGU YASİN MERAL ATA YASEMİN ŞENOL
EBRU & DAVİD CARTER MERT ENDEROĞLU YELDA ERBERG
EBRU ÇAM MERT FIRAT YELİS AYAN EŞTAŞ
EBRU EREN MERVE KADIOĞLU YELİZ BORAGAN
EBRU TONTU KARAMAN MERVE SÜTER ACAR YEŞİM SEZGİNGİL
EBRU YETGİN MERVE YAYLACI YILMAZ YILDIZ
ECE BAGATUR MERVE YÜCESAN  YUNUS BÜYÜKKUŞOĞLU
ECE ERSİN MESUT DOĞAN YURDAGÜL BAYBEKMAN
ECE KARAEGE METRO ELEKTRİK MÜH.TAAH.LTD.ŞTİ.  YURDANUR KURDAĞLU
ECE ÖZSAN MİNE KAMAN YUSUF GÖKHAN DEVELİ
EDA ÖZBEK GÜROL MİRAY BAYBARS YUSUF GÖRÜRGÖZ
ELA AYDOĞAN KESKİNEĞE MİRAY ÖZALIN YUSUF ÖNGÖREN
ELÇİN BAŞARKANOĞLU MUHİTTİN CEM BATU YÜCEL DOĞAN
ELİF ATASEVEN MURAT KARAEGE ZELİHA DEĞER
ELİF BOZKURT MUSTAFA AYDIN  ZERRİN KILIÇ
ELİF CANPOLAT TOKER MUSTAFA ÇEKEN ZERRİN SÜTÇÜ
ELİF ÇAKIR MUSTAFA KAYA ZEYNEP CÖMERT
ELİF GAMZE YALÇINER MÜFERRA ÇAKIR ZEYNEP ÇETİNBAŞ
ELİF IŞIK MÜGE BAĞ ZEYNEP GÜRKAN CANLI
ELİF NUHOĞLU MÜGE GÜNGEN ZEYNEP KARAMAN
EMEL AYDIN MÜGE KARAMAN ZEYNEP TOPALAN
EMEL TÜRKYILMAZ MÜZEYYEN TAN ZEYNEP UYSAL
EMİNE & HÜSNÜ VAROĞLU NATALİ KLANGENBERG ZİYA GÜL
EMRE BACI NEBAHAT ÖMEROĞLU ZUHAL TUNCER
EMRE GÜRKAN    

EĞİTİCİ AİLELERİMİZ

 

ANIL İTEZ

AYLİN SOYER

DİLEK BÖLÜKÇÜ

EMRAH - ZEKİYE KULAKSIZ

EMRAH ŞENER

ESRA İSLAM

GÖKÇE ARIBAŞ

İREM ERDEM

İSMAİL BARIŞ BARIŞKAN

VAROL BESEN


GENEL BAĞIŞÇILARIMIZ

AHMET ÖZER ÖZCAN EVA MEJİA NACİ BALTACI
ALBERT KRESPİN EVREN TERZİOĞLU NADİYE ŞAHİN
ALBERT SAYDAM FATİH SAĞ NECMİ AKŞAHİN
ALİ KİRİK FATİH SAĞ NESLİHAN ERDOĞAN
ALP KURAL FATMA TUBA ÇOĞALMIŞ NEVRA SEZER TÜFEKÇİ
ALPER UTAŞ FİGEN İNCİ NEVRA SEZER TÜFEKÇİ
ALTAN AKTEKİN FİRDEVS OKTAY NEYLAN ACAR
ANIL ÖZVEREN FUAD RZAYEV NİGAR GANİYEVA
ANIL SARGIN FULYA GÜÇLÜ NİL YÜKSEL
ARZU ER FUNDA ÇINAR NİLAY UĞURLU
ARZU GÖZLÜK FUNDA ÖZKAN NİLGÜN AKSOY
ARZU SANLIMAN GAMZE ÖZKAN NUMAN ALPER ŞAHİN
ASEL ERDAĞI GİOVANNA GROLLO NURDAN MATRAŞ
ASLI ARIKAN GİZEM KESKİN NURDAN ŞENTÜRK
ASLI ÇETİN GONCA ÖZİLHAN NURGÜN KAVLAK
ASLI KILIÇ GÖKÇE BİRCAN NÜZHET EMİR ÇUBUKÇU
ASLI ORHAN GÖKÇE SÖZER OLGA ÜÇÖZ
AUGUSTA RİEBER MUNİR GÖKÇEN KAYMAZ OLTAN AKSAÇ
AYDAN ARMAN GÖKER KAHRAMAN ONUR ŞİMŞEK
AYDIN ÇİL GÖKHAN BOZKURT ONUR YENİLMEZ
AYFER ÇELENK GÖKHAN UÇ OSMAN ÖZEN
AYSUN İBUK GÖNÜL DEDE OSMAN YALIN
AYŞE NİLAY KIRMANLI GÖNÜL DEDE ÖZGEN ACAR
AYŞEGÜL AKTEKİN GÖZDE ALTUNBEK ÇETİN ÖZGÜR ATA
AYŞEGÜL GÜRERK GÜLDAL TORER ÖZHAN SÖZER
AYŞEN AKSAKAL GÜLİZ TALİER ÖZLEM ŞAHİN
BAHADIRHAN YILMAZ GÜLNAZ HEPER ÖZLEM ŞAHİN
BANU ÜZEL GÜLPERİ ÜNAL PAUL GREENLAND
BANU YOLERİ GÜLSEVİM KAHRAMAN PINAR DOKUMACI
BARIŞ KAZAK GÜLŞAH AYŞE MENÇ PROCAT DANIŞMANLIK YAZILIM TELEKOMÜNİKASYON PAZARLAMA TİC. LTD. ŞTİ.
BAŞAK TÜRKER GÜLŞAH SALGIN RAĞIP FEVZİ GÜREŞ
BAŞAK TÜRKER GÜLŞAH YILDIZ ROY EDİE
BATUHAN ERÇETİN GÜNHAN ALKAN SAFA ÜNAL
BEĞÜM ÖZBEY BAYOL GÜNİZ EVİRGEN SANDY GONLUBEYAZ
BELKIS ŞULE GÜREŞ GÜVEN ÖZSICAK SARAH HANNİBAL
BENGÜSCHBUTİKPASTA HAKAN KUTLUAY SAVAŞ TAYFUN YETGİN
BERİL DEMİRCİOĞLU HALİL BAGDİNİ SELDA BENGİ
BERKAN ARSLAN HALİL BAGDİNİ SELİM ALTUĞ KARABAY
BERNA BELGİN HALİL İBRAHİM KANDEMİR SELMA ALTAY RODOPMA
BERNA BERKMAN KÖSELERLİ HALİL ONUR ALAN SEMİH GÜNDÜZ
BİR TEK LİRA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ HAVVA KÖSE SEMRA MATRAŞ
BUĞRA SELENBAŞ HAZAL KERVAN SENEM TONGAR
BURAK ŞARDAĞ HÜLYA AYDEMİR SERDAR KURT
BURCU KARAKAL HÜLYA BAKAN SERHAN EROĞUZ
BURÇİN ARACI HÜSEYİN KUPLAY SERPİL OZGEN
BÜLENT KARACA - MEHMET KARACA  HÜSEYİN TANER SARI SEVAL BAHAR
CAN KURAL IŞIK AKGÖL SEVGİ DAMAR
CAN YAĞAR İBRAHİM SİVRİKAYA SEVGİN TANER
CANDAN ACAR İCİN DOĞA SEVİL AYDENİZ
CANDAN TAKAZOĞLU İLBAY YILMAZ SITKU ÜZEL
CANSU ÖKTEM İLHAMİ AKKUM SİBEL TÜRKOĞLU
CEM OKSUN İLKAY ÖZTÜRK SİMAY SÖNMEZ KOCAAĞA
CEMİLE TUFAN ÇELİK İLKER UYAR SİMGE GİRGİN
CEREN TURAN İLKER YÖNEY SİNEM BAYRAK
CLAUDİA LEMMA ARSLAN İPEK SERTEL SİNEM GÜNDÜZ
ÇAĞLA ERİŞ SAYDAM İREM MATRAŞ SUZAN EREN
ÇAĞLA ERİŞ SAYDAM İREM TUNÇ SÜHA ALICI
ÇAĞRI KÖSEYENER İSMAİL REHA HATİPOĞLU SÜHEYLA SUCU
ÇİĞDEM ÖZKAPLAN JANET ŞİRİNOĞLU SÜLEYMAN EKİM
ÇİĞDEM TOSUN JULİE HABİB ŞAUL CEMAL
DENİZ AKKUŞ KENAN BEŞLİ ŞENSU BAL
DENİZ BARIN ÇELİK KEREM KINAY ŞULE YAZICIOĞLU
DENİZ KALKAN KEVSER BÖLÜKBAŞ TALHA GÖKSEL
DENİZ YILDIZ EDİN KEVSER BÖLÜKBAŞ TARKAN ERSUBASİ
DERYA GURER KUTAY KARTALLIOĞLU TOLGA YILMAZ
DERYA GÜNDÜZ BAÇARU LALE KARAÇAK TOLGA YILMAZ
DERYA ÖZNAM LEVENT VERYERİ TUBA PELİSTER
DOĞAÇ ŞENOL LEYLA YAZGIÇ TUNCAY KÜÇÜKPEHLİVAN
DUDU PINAR GÜNAYDIN MARİA JESUS GUİTARD TÜRKAN DÖNMEZKUŞ
EBRU AKSUNER MEHMET ALİ ÖĞÜN TÜRKAN DÖNMEZKUŞ
EBRU ÇİÇEK MEHMET ALPER KARATAŞ UFUK YUZEREROĞLU
EBRU ŞENER MEHMET ÇINAR ULVİYYA ALİYEVA
ECENUR ŞEREMET MEHMET KÜÇÜKPEHLİVAN UMUT CİNALİ
EDA GÜLDOĞAN MEHMET NAZMİ ULU UMUT ÇELİK
EFE CAN GÜVENİR MEHMET TAMAM UTKU ÖZER
EFSER MERSİN MERAL TUTAN ÜMİT AKTAŞ
EGE ÜNİVERSİTESİ MERAL UĞUR ÇINAR VEFİK MEHMET AKSu
EGEMEN ERDEN MERT PATKAVAK VEFİK MEHMET AKSu
EKİN AKIN MESUT BAĞARKASI VEYSEL ÇETİNER
EKİN AKIN METE DENİZ BEKTUR VOLKAN KÜREKSİZ
EKMEL ÇAKMAKÇI MODACRUZ ELEK. HİZM. A.Ş YAĞMUR ERENGÜL
EKMEL ÇAKMAKÇI MUHAMMET ÖZ YAĞMUR ERENGÜL
ELÇİN & CEM ARITÜRK MUHARREM HOZAR YAREN ÜLKE
ELİF AKPINAR MURAT DEDOĞLU YASEMİN BÜYÜKKAYMAKÇI
ELİF AVGEN MURAT ELGİN YASEMİN OŞAR
ELİF IŞIK MURAT ERGENE YEŞİM YÜKSEL
ELİF KARAGÖZ MUSTAFA EMİN PALAZ YILDIZ UZUNER
EMPA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC. A.Ş MÜGE ARBAK KORKMAZ YUSUF ŞENTÜRK
EMRE KAYACIK MÜGE ELMAS ZAHİBE ESRA SOLAK
ENGİN KARAKOCAOĞLU MÜGE ÜSTÜNBERK ZEYNEP İLKAY İNAN
ERCAN YARAŞ MÜGE YELMEN ZEYNEP KÜÇÜK WİLLEMS
EREN LAWRENCE BAYKENT MÜGE YENİLMEZ ZEYNEP VELİDEDEOĞLU
ESRA EZİBAY MÜNEVVER TOPAYAN ZEYNEP YEŞİM BETİN

KURUMSAL DESTEKÇİLERİMİZ

EĞİTİM SPONSORLARIMIZ

ETKİNLİK SPONSORLARIMIZ

Acun Medya, Açı Okulları, Airport Bowling,  Anka Yatçılık, Ataşehir Belediyesi, Bab Bowling, BNP Paribas, Boğaziçi Üniversitesi IEEE, Carma, Craft, Buz Dünyası, Büyak, Derin Beyin, Doğuş Grubu, Düşler Akademise, Empa Electronics, QNB Finansbank, Gönül Davet, Hey Genç, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, Icessporto, İstanbul Modern, İstek Okulları, Kemal Özkan Sünnet Sarayı, Kids For Freedom, Koç Üniversitesi, Life Park, Macerva Akademisi, Master Card, Minik Eller, ODTÜ Verimlilik Topluluğu, Olgu Psikolojik Danışmanlık, Phoenix Yatçılık, Seaside Bowling, Sim Animasyon ve Ülker çocuklarımıza eğitim aktivitelerinde ücretsiz olarak destek veriyor.

ETKİNLİK YEME-İÇME SPONSORLARIMIZ

Doyye, ISS Catering, Katmer Börek, Ödüllü Ekmek, Sbarro, Sihirli Spatula, Tahıl Gıda ve Tat-Al aktivitelerimizde çocuklarımızın yiyecek ve içeceklerini ücretsiz olarak karşıladı.

SAĞLIK

Dent BB, Dr. Abdullah Ongan, Diş Hekimi Emek Saran ve Medipol Diş Hastanesi çocuklarımızın ücretsiz tedavilerini gerçekleştiriyor.

ULAŞIM SPONSORLARIMIZ

                  

Başaran Tur, Tursan Servis çocuklarımıza eğitim aktivitelerimizde ücretsiz olarak ulaşım desteği vermiştir.

KIRTASİYE

Pensan, Umur Kırtasiye ev Üçler Market çocuklarımıza kırtasiye malzemesi desteği verdi.

ÜRÜN SPONSORLARIMIZ

Beks, Katia ve Bony, Bross  (çorap, iç çamaşırı ve giysi), Colgate (Diş macunu ve fırçası), Evyap (hijyenik ped),Günışğı Kitaplığı, ON8 (kitap), Sun Optik-Zeynep Toygar (gözlük), Süzer Plaza (çocuklarımıza yılbaşı hediyesi) ve Unilever (deodorant) desteği verdi.

KURUMSAL SPONSORLARIMIZ

İSTANBUL MARATONU'NA KATILAN KURUMLARIMIZ

Açı Okulları, Ata Holding, Başarsoft, BNP Paribas, Çelebi, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, Marriott İstanbul, Marriott Ankara, Marriott Şişli, Marriott Jorldwide, Kiğılı,  Ritz Carlton, Societe Generale ve Teklas  maraton katılım desteği vermiştir.

YENİ OFİS SPONSORUMUZ

Call Center Hotel, Erdem Mefruşat, Franke, Arman Ghanbari, Kotil Modus İnşaat, Nurus, Lineadecor, Özcan Aydınlatma, Procat, Sette, Sony Music, SRN Yapı ve Wilo yeni ofisimize malzeme desteği vermiştir.

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM SPONSORUMUZ

Faselis basın bülteni gönderiminde, hype ve google reklam yayınlamada destek vermiştir. Widyon ücretsiz olarak Tanıtım Videomuzu hazırlamıştır.

HOSTING VE BİLGİSAYAR BAKIM

Doruknet vakfımıza ücretsiz olarak hosting hizmeti, Kaspersky virüs programı, Kemal Metin bilgisayar bakım-onarım ve Microsoft yazılım desteği vermektedir.

E-TİCARET SPONSORUMUZ

       

GittiGidiyor.com, morhipo.com.com ücretsiz olarak TOÇEV’e e-ticaret hizmeti vermektedir. Sopsy.com sitesi vakfımıza ücretsiz olarak e-ticaret satış sitesi sağlamıştır.

ARAÇ BAKIM SPONSORLARIMIZ

Goodyear araçlarımıza lastik bağışında bulunmuştur.

HUKUK DANIŞMANI SPONSORUMUZ

Cumhur Velibeyoğlu gönüllü olarak hukuk danışmanlığımızı sürdürmektedir.

KAĞIT VE BASKI SPONSORUMUZ

Xerox kâğıt bağışında bulunmaktadır.

TEMİZLİK SPONSORUMUZ

ISS ofis temizlik işlerimizi ücretsiz olarak karşılamaktadır.

KARTLI SİSTEM SPONSORUMUZ

                                                      

Meyer kartlı personel geçiş hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

TOÇEV ÜRÜNLERİ SPONSORUMUZ

Sosyopix, vakfımız yararına satmamız için özel tasarım takvim desteğinde bulunmuştur.

MEDYA TAKİP SPONSORUMUZ

Medya Takip Merkezi ücretsiz olarak medya takip hizmeti vermektedir.

PROJE ORTAKLARIMIZ

Yaşasın Okulumuz

2004 yılında Show TV ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte “Yaşasın Okulumuz” diyerek yola çıktık. Hedefimiz, halkımızın ve bağışçılarımızın desteğiyle 81 ilde 81 köy ilköğretim okulumuzu onarmaktı. Destekçilerimizin ve halkımızın desteğiyle hedefi kısa zamanda aştık, bugün 197 köy ilköğretim okulunu onarmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 

Bir Şey Değişir, Her Şey Değişir

2006 yılında NTV Radyo ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile başlayan "Bir Şey Değişir, Her Şey Değişir" projemizde hayatlarında bir şeyleri değiştirdiğimiz binlerce çocuğumuz var. Daha çok çocuğa ulaşmak için 2007 yılından bu yana T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile yolumuza devam ediyoruz.

Günebakan

RE/MAX ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile yola çıktığımız "Günebakan" projemizde, çeşitli kurumların desteği ile 8 Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO)'nun iç ve dış donanımını gerçekleştirdik. 2010 yılından bu yana T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile devam ettiğimiz projemizde, desteklerinizle ulaşacağımız 598 YİBO’muz daha var.

İlk Yardıma İlk Adım

AstraZeneca ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı'nın desteği ile 2007 yılında hayata geçirdiğimiz "İlk Yardıma İlk Adım" projemizde çocuklarımıza ilk yardım eğitimi veriyoruz.

Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler 

Proje ortağımız Colgate’in dünya çapındaki çalışmasına 2008 yılında Ağız ve Diş Sağlığı Derneği ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ile birlikte katıldık ve dünyanın en büyük ağız ve diş sağlığı eğitim projesini yürütmeye başladık. 

Evimdeyim

Çelebi Holding ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 2009 yılında başladığımız "Evimdeyim" projemizde öğretmen lojmanlarımızı yeni yüzlerine kavuşturuyoruz.

Yarının İzleri 

Unilever, Tesco Kipa ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 2008 yılında başladığımız "Yarının İzleri" projemizde, çocuklarımızda küresel ısınma konusunda farkındalık oluşturmak için çalışıyoruz.

Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın

Cartoon Network ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 2009 yılında başladığımız "Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın" projemizde binlerce çocuğumuzu kitaplarla buluşturduk. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile 2010 yılından bu yana devam ettiğimiz projemizde, TOÇEV olarak çocuklarımızı kitaplara kavuşturmak için köprü vazifesini üstleniyoruz.

İyi Beslenmek İyi Gelecek

Sana ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nın desteğiyle 2010 yılnıda; Sinop, Çankırı ve Kastamonu il/ilçelerinde başladığımız "İyi Beslenmek İyi Gelecek" projemize bu yıl Gümüşhane ve Bayburt il/ilçelerinde devam ediyoruz.

Buğdayın İyiliği Doğru Ekmeğin Mucizesi

UNO ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ile 2010 yılı boyunca süren "Buğdayın İyiliği, Doğru Ekmeğin Mucizesi" projemizde ilköğretim öğrencilerimize doğru beslenmeyi anlattık ve ekmekteki besinleri onlara daha yakından tanıttık.

Temiziz

Scotch-Brite ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı işbirliği ile 2011 yılında hayata geçirdiğimiz "Temiziz" projemizde, sağlıklı bir yaşam sürmeleri için çocuklarımıza temizliğin önemini anlatıyoruz.

Kütüphaneler

2011 yılında Citibank ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile başladığımız "Kütüphaneler" projemizde hedefimiz; 2012 yılı sonunda 50 okula ulaşmak.

Enerjimiz Çocuklar İçin

ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile 2012 yılında hayata geçirdiğimiz "Enerjimiz Çocuklar İçin" projemizde ilköğretim öğrencilerine enerjinin doğru kullanılması konusunda bilinçlendirme yapıyoruz.

Benergenim

Astra Zeneca ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile 2012 yılında başladığımız "Benergenim" projemizde ergenlik dönemindeki öğrencilerle, aileleriyle ve öğretmenleriyle çalışmalar yapıyoruz.

Özgürlüğüm

Adalet Bakanlığı ve Worldview Impact Foundation (WIF) ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Özgürlüğüm” Projemiz Sivil Toplum Diyaloğu III Siyasi Kriterler Hibe Fonu tarafından destekleniyor.

Kahvaltılı Sabahlar Sağlıklı Yarınlar

Milli Eğitim Bakanlığı ve Balparmak Firması ile birlikte hayata geçireceğimiz “Kahvaltılı Sabahlar Sağlıklı Yarınlar” projemiz 2015’te başlayacak. Obezitenin Türkiye’de görülme sıklığı her geçen gün artıyor. Obezitenin başlıca nedenleri arasında düzensiz yanlış beslenme alışkanlıkları ve yetersiz fiziksel aktivite yer alıyor.

Benim Mahallem

Akçansa, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükçekmeceİlçe Sağlık Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirdiğimiz projemiz “Benim Mahallem” ile öğrencilerimiz ve aileleriyle eğitimler gerçekleştiriyoruz.

Parmaklıklar Ardında Bir Sanat Terapisi Deneyimi

T.C.Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü onayı ile yürüttüğümüz ve mali açıdan Yeşilay 2015 yılı Bağımlılıkla Mücadele Mali Destek Programı tarafından desteklenen projemiz kapsamında, hedef grubumuz Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda kalan suça sürüklenen 12-18 yaş arasındaki 40 çocuk ile 20 haftalık sanat terapisi oturumları gerçekleştirdik.

Özgürüm

2014-2015 yılları arasında Sivil Toplum Dilaloğu, III Siyasi Kriterler Hibe Fonu tarafından desteklenen Özgürlüğüm Projemizi başarıyla tamamladık. 2016-2017 yıllarında Sivil Toplum Diyaloğu IV Siyasi Kriterler Hibe Fonu tarafından desteklenen “Özgürüm” projemizi Adalet Bakanlığı ve WIF (Worldview Impact Foundation) ile birlikte hayata geçiriyoruz. Projemizde cezaevinde anneleriyle birlikte kalan 0-6 yaş arası çocuklarımıza, annelerine ve infaz koruma memurlarına destek oluyoruz.

ÜNLÜ DESTEKÇİLERİMİZ

ABBAS GÜÇLÜ FATİH AKSOY NURGÜL YEŞİLÇAY
ABİDİN FATİH ERKOÇ NÜKHET DURU
ACUN ILICALI FATİH TERİM OKAN BAYÜLGEN 
AHMET ÇAKAR FATMA TOPTAŞ OKAN KARACAN
AHMET ÖZDEN FERDA ANIL YARKIN OKTAY KAYNARCA
ALİ KIRCA FERHAT GÖÇER OLCAN ADIN
ALTAN ERKEKLİ FERHAT YILMAZ ORHAN GENCEBAY
ALTAY FİLİZ AKIN OYA-BORA
ARDA TURAN FUNDA ARAR ÖYKÜ GÜRMAN
ASLI ŞEN GONCA VUSLATERİ ÖZCAN DENİZ
ATA DEMİRER  GÖKÇE ÖZGE ULUSOY
AYKUT KOCAMAN GÖKHAN KIRDAR ÖZLEM TEKİN
AYLİN KOTİL  GÜLAY KAMAZ ÖZLEM YILDIZ
AYŞE ÖZYILMAZER GÜLBEN ERGEN PELİN AKAD
AYŞE TOLGA GÜLGÜN TÜZÜN  PETEK DİNÇÖZ
AYŞEGÜL ALDİNÇ GÜNERİ CİVAOĞLU PINAR ALTUĞ
BADE İŞÇİL HADİSE PINAR TEZCAN
BAŞAK DİZER TATLITUĞ HAKAN AKKAYA REHA MUHTAR 
BEHZAT UYGUR  HAKAN AYSEV REYHAN KARACA
BEKİR AKSOY HAKAN BİLGİN SAADETTİN SARAN
BENNU GEREDE  HANDE SORAL SABA TÜMER
BERFİN BALCI HINCAL ULUÇ  SALIH UÇAN 
BERKSAN HİKMET ÇETİNKAYA  SARP APAK
BERRAK TÜZÜNATAÇ HÜLYA AVŞAR SARUHAN HÜNEL
BEYAZIT ÖZTÜRK HÜLYA KALYONCU SEDA SAYAN
BORA GENCER HÜLYA KOÇYİĞİT SEFA ZENGİN
BUKET UZUNER HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ SELAMİ ŞAHİN
BURAK HAKKI  IŞIN KARACA SELDA TOPAL
BURAK YILMAZ İCLAL AYDIN  SELİN DEMİRATAR
BURCU GÜNEŞ İNCİ ERTUĞ  SELVİ SERTTAŞ
BURCU KARA İPEK TANRIYAR SEMA ÖZTÜRK
BÜLENT SERTTAŞ İPEK TENOLCAY SEMA ŞİMŞEK
CAN TANRIYAR İPEK TUZCUOĞLU SERDAR BİLGİLİ
CEM CÜCENOĞLU İREM DERİCİ SERDAR ÖZER
CEM ÖZER İSMAİL ACAR  SERHAT HACIPAŞALIOĞLU
CEM YILMAZ İSTANBUL GELİŞİM ORK. SERRA YILMAZ
CEMİL AĞACIKOĞLU JESS MOLHO SILA
CEMİL İPEKÇİ  KENAN DOĞULU SİBEL CAN
CENGİZ ABAZOĞLU KENAN İMİRZALIOĞLU SİNAN ÇETİN
CENGİZ SEMERCİOĞLU KEREMCEM SİNAN TUZCU
CEYDA DÜVENCİ KÜRŞAD BAŞAR SİREN ERTAN ÇARMIKLI
CEYHUN YILMAZ KÜRŞAT BAŞAR  SONER OLGUN
CEYLAN SANER LARA SAYILGAN SUNAY AKIN 
ÇAĞAN IRMAK LERZAN ÖKE SUZAN KARDEŞ
DEMET AKBAĞ MABEL MATİZ SÜEDA ÇİL 
DEMET KUTLUAY MEHMET AKŞİN SÜHEYL UYGUR 
DENİZ AKKAYA MEHMET ALİ ERBİL ŞANSAL BÜYÜKA
DENİZ SEKİ MEHMET ASLAN ŞEBNEM DÖNMEZ
DERYA BAYKAL MEHMET TOPAL ŞEMSİ İNKAYA
DEVRİM NAS MEHMET YAKUP YILMAZ ŞENAY DÜDEK
DIRK KUYT MELDA ONUR ŞENCAN GÜLERYÜZ
DOĞA RUTKAY  MELEK BAYKAL TAHSİN AYDOĞMUŞ
DOLUNAY SOYSERT MELIS BABADAĞ TAMER YILMAZ
EBRU AYYILDIZ  MELİH GÜMÜŞBIÇAK TAN SAĞTÜRK
EBRU GÜNDEŞ MELİKE GÜNER TARIK PABUÇÇUOĞLU
EBRU GÜZEL MELİS SÖKMEN TUNA KİREMİTÇİ 
EBRU YAŞAR MERVE BOLUĞUR TUNCAY ŞANLI
ECE USLU  MESUT ŞAHİN UĞUR ULUDAĞ 
ELİF ECE UZUN METİN ÖZÜLKÜ VATAN ŞAŞMAZ
EMEL ACAR METİN UCA VOLKAN DEMİREL
EMRAH MİNE ÇAYIROĞLU YAĞMUR KAŞİFOĞLU
EMRE ALTUĞ MİTHAT BEREKET YAĞMUR TANRISEVSIN
EMRE BELÖZOĞLU MURAT AKKOYUNLU  YALÇIN BAYER
EMRE ÇOLAK MURAT EVGİN YALIN
EMRE KIZILIRMAK MUSTAFA ERDOĞAN YAVUZ BİNGÖL
ENGİN ALTAN DÜZYATAN MUSTAFA SANDAL YETKİN DİKİNCİLER
ERKAN ÇİMENCİLER  MÜMİN SEKMAN YILDIRIM MAYRUK
ERKAN PETEKKAYA NEBİL ÖZGENTÜRK YILMAZ ERDOĞAN
EROL ALBAYRAK  NECATİ ŞAŞMAZ YILMAZ MORGÜL
EROL EVGİN NERGİS KUMBASAR YİĞİT YAZICI
ETEL BALER NEŞE ERBERK YONCA EVCİMİK
FADİK ATASOY NEŞE SERT YOSİ MİRZAHİ 
FARUK SARAÇ  NİHAT ODABAŞI YÜKSEL AYTUĞ

PROJE DESTEKÇİLERİMİZ

YAŞASIN OKULUMUZ KAMPANYAMIZI DESTEKLEYENLER VE ONARILAN OKULLAR*

  1. SHOW TV / MARDİN Boztepe İ.Ö.O.
  2. CEM YILMAZ / KİLİS Elbeyli İlçesi Çıldıroba Köyü İ.Ö.O.
  3. CEM YILMAZ / AMASYA Ortaköy İ.Ö.O.
  4. YAVUZ BİNGÖL / KARS Sarıkamış İlçesi Hamamlı Köyü İ.Ö.O.
  5. YAVUZ BİNGÖL / İZMİR Menderes İlçesi Sancaklı Ahmetcik Köyü İ.Ö.O.
  6. OKTAY KAYNARCA ve YILDIZLAR İNŞAAT / DİYARBAKIR Terziyan Mezrası Ali Gaffar Okkan İ.Ö.O.
  7. PANA FİLM–NECATİ ŞAŞMAZ / ELAZIĞ Yemişlik Yeniköy Feride Şaşmaz İ.Ö.O.
  8. OSMAN YAĞMURDERELİ ve METRO TURİZM / BURSA Mudanya İlçesi Evciler Köyü İ.Ö.O.
  9. FULYA TERİM  / SİNOP Durağan İlçesi Sarıyer Kozluca Köyü İ.Ö.O.
  10. MİLİ TAKIMLAR HEYETİ / ESKİŞEHİR Kızılcaören Köyü İ.Ö.O.
  11. EMEL YILDIRIM ACAR / NİĞDE Çamardı İlçesi Sulucaova Köyü İ.Ö.O.
  12. YILMAZ ULUSOY / ADANA Karaisalı İlçesi Karakılıç Köyü İ.Ö.O.
  13. FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU / MALATYA Battalgazi İlçesi Kadıçayırı İ.Ö.O.
  14. GÜZEL SANATLAR SAATCHI &SAATCHI / TEKİRDAĞ Güzel Sanatlar Bıyıkali İ.Ö.O.
  15. İSMAİL ACAR / SİVAS Zara İlçesi Yukarı Çamurcu Ressam İsmail Acar İ.Ö.O.
  16. İBRAHİM ve CUMA MERTOĞLU / KONYA Ilgın İlçesi Büyükoba Köyü İ.Ö.O.
  17. TEŞVİKİYE ROTARY KLÜBÜ / TUNCELİ Pertek İlçesi Akdemir Köyü İ.Ö.O.
  18. TEŞVİKİYE ROTARY ve SİİRT VALİLİĞİ işbirliği / SİİRT Akdoğmuş Köyü İ.Ö.O.
  19. BİRLEŞMİŞ MARKALAR DERNEĞİ / BOLU Gerede İlçesi Sofular Köyü BMD İ.Ö.O.
  20. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / IĞDIR Tuzluca İlçesi Yukarı Katırlı Köyü İ.Ö.O.
  21. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / AĞRI Yukarı Dumanlı Köyü İ.Ö.O. 
  22. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / ERZİNCAN Tercan İlçesi Kalecik Köyü İ.Ö.O. 
  23. AÇI İLKÖĞRETİM OKULU / DÜZCE Yığılca İlçesi Hebeler Köyü İ.Ö.O. 
  24. EMİR KAVVASOĞLU / HATAY Reyhanlı İlçesi Varışlı Atçana Köyü İ.Ö.O.
  25. TOKAT VALİLİĞİ ve İŞADAMLARININ DESTEĞİ / TOKAT Erbaa İlçesi Küplüce Köyü İ.Ö.O.
  26. ANTALYA KOLEJİ / ANTALYA Kurşunlu Köyü Patırlar B.S.İ.Ö.O.
  27. ANTALYA KOLEJİ / BURDUR Yeşilova İlçesi Büyükyaka İ.Ö.O.
  28. KAAN BİTER / ŞANLIURFA Yukarı Koymat Köyü Emir Biter B.S.İ.Ö.O.
  29. SÜLEYMAN SÜRAL / ISPARTA Şarkikaraağaç İlçesi Gedikli Köyü Mehmet Süral İ.Ö.O.
  30. MUSA ENGİN / RİZE Kalkandere İlçesi Yeşilköy Songül Engin İ.Ö.O.
  31. PHILIP MORRIS-SABANCI ÇALIŞANLARI / BATMAN Şerbetli Köyü İ.Ö.O.
  32. SÜLEYMAN PAMUKÇU-PORLAND PORSELEN / BİLECİK Yeniköy Elif Alpdemir İ.Ö.O.
  33. YALÇIN-EMEL SAĞLIKOVA / DENİZLİ Kale İlçesi Narlı Köyü İ.Ö.O.
  34. SAMSUNG / KAHRAMANMARAŞ Hacıağalar Köyü İ.Ö.O.
  35. GÖKÇİN ARAS / ARDAHAN Çobanlı Köyü Hayriye Aras İ.Ö.O.
  36. TAHİR KIRAN / EDİRNE Uzunköprü İlçesi Dereköy Turgut Kıran İ.Ö.O.
  37. TAHİR KIRAN / ORDU Korgan İlçesi Yeniköy Erengül Ulusoy İ.Ö.O.
  38. SEMA GÜRAL-KÜTAHYA PORSELEN / KÜTAHYA Eğnigazi Köyü İ.Ö.O.
  39. NEDİM AMBAR / VAN Gevaş İlçesi Şehit Üst. Ferruh Akyel İ.Ö.O.
  40. HÜSEYİN AĞAOĞLU / BARTIN  Akağaç Yukarı Köyü Hakkı Ağaoğlu İ.Ö.O.
  41. SERPİL SHELLEY / KIRKLARELİ Kapaklı Köyü İ.Ö.O.
  42. AHMET AKKUŞ / ÇORUM Değirmendere Köyü Kardelen Akkuş İ.Ö.O.
  43. ERHAN BAYRAKTAR / ARTVİN Ardanuç İlçesi Peynirli Köyü Kaptan Arif Bayraktar İ.Ö.O.
  44. ÖMER KAPTANOĞLU / SAMSUN Alaçam İlçesi Harmancı Köyü Hacı Sabahat Kaptanoğlu İ.Ö.O.
  45. BURCU-LEVENT ERDOĞAN  / BALIKESİR Kumlugedik Köyü Ece Amca Mahmut Erdoğan İ.Ö.O.
  46. HÜSEYİN AĞAOĞLU / KASTAMONU Doğanyurt İlçesi Yassıkışla Köyü Onur Ağaoğlu İ.Ö.O.
  47. KAMİL ÖZÇOBAN / AFYONKARAHİSAR Kozluca Köyü Emine Özçoban İ.Ö.O.
  48. EMSAL SARIŞIK / KIRŞEHİR Çiçekdağı İlçesi Beşikli Köyü Döndü Hidayet Sarıışık İ.Ö.O.
  49. ARAS KARGO / BAYBURT Çiğdemtepe Köyü Aras Kargo İ.Ö.O.
  50. DÜNYA GÖZ HASTANESİ / TRABZON Araklı İlçesi Türkeli İ.Ö.O.
  51. ARİF TAŞKAYA-ABDULLAH GÜRELİ-BAHTİYAR ACAR-İSMAİL FIRAT-MUSTAFA İPEK / OSMANİYE Buçakçı Köyü İ.Ö.O.
  52. DR. ADİL EMECAN-BAHATTİN ŞENER-HACI ÖZER-KENAN ÖNER-MEHMET AYGÜN-BURAK ELMAS-KAYA BALKAN-MUSTAFA ÖNER / GİRESUN Espiye İlçesi Çepniköy İ.Ö.O.
  53. ÇANAKKALE VALİLİĞİ-GELİBOLU Milli Eğitim Müdürlüğü- 2. KOLORDU-SMS GELİRİ / ÇANAKKALE Gelibolu İlçesi Yülüce Köyü İ.Ö.O.
  54. SMS GELİRİ-KENAN DOĞULU-MUSTAFA DOST / GAZİANTEP Bedirkent İ.Ö.O.
  55. SMS GELİRİ-GÜLBEN ERGEN-MUSTAFA DOST / ADIYAMAN Merkeze Göm Köyü İ.Ö.O.
  56. RAUF AKTARLI / UŞAK Mesudiye Köyü İ.Ö.O.
  57. ZEYNEP BİLGE ÇELİKEL-ASLI GÜLSEN ERGELEN / DİYARBAKIR Esenbağ Köyü İ.Ö.O.
  58. SAMSUNG / MARDİN Derik İlçesi Kovanlı Köyü İ.Ö.O.
  59. EMEL - YALÇIN SAĞLIKOVA / KİLİS Musabeyli İlçesi Üçpınar Köyü İ.Ö.O.
  60. NİMET KÜÇÜKNALBANT / BURSA  Orhaneli İlçesi AKALAN KÖYÜ  İ.Ö.O.
  61. SOYSAL DANIŞMANLIK’ın KATKILARI İLE DÜZENLENEN PERAKENDE GÜNLERİ’06 / BURSA  Büyükorhan İlçesi AKTAŞ KÖYÜ İ.Ö.O.
  62. BERK EKŞİOĞLU-SMS GELİRİ / MANİSA Alaşehir İlçesi Caberburhan Köyü İ.Ö.O.
  63. ZEYNEP GÖNENÇ-SMS GELİRİ / MERSİN Eski Sarılar Köyü İ.Ö.O.
  64. BİNGÖL VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / BİNGÖL Çobantaşı Köyü İ.Ö.O.  
  65. GÜMÜŞHANE VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / GÜMÜŞHANE Kelkit İlçesi Yeniköy İ.Ö.O. 
  66. MUŞ VALİLİĞİ-SMS  GELİRİ  / MUŞ Korkut İlçesi Yedipınar Köyü İ.Ö.O. 
  67. ZONGULDAK VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / ZONGULDAK Çaycuma İlçesi Kalafatlı köyü İ.Ö.O.
  68. SMS GELİRİ- E.S.E.K GRUBU / SAKARYA Pamukova İlçesi Şeyhvarmaz Köyü İ.Ö.O.
  69. SMS GELİRİ / ŞIRNAK Çavuşlu Köyü İ.Ö.O.
  70. SMS GELİRİ / AYDIN Yenipazar İlçesi Hacıköseler İ.Ö.O.
  71. SMS GELİRİ / HAKKARİ Akçalı Köyü Eğercik Mezrası İ.Ö.O.
  72. SMS GELİRİ / ERZURUM Tortum İlçesi Uzunkavak Köyü İ.Ö.O.
  73. SMS GELİRİ / KARABÜK Yenice İlçesi Akmanlar Köyü İ.Ö.O.
  74. SMS GELİRİ / KAYSERİ Bünyan İlçesi Kahveci Köyü İ.Ö.O.
  75. SMS GELİRİ / KIRIKKALE Bahşili İlçesi Küreboğazı Köyü İ.Ö.O.
  76. SMS GELİRİ / MUĞLA Milas İlçesi Yenidibekdere Köyü İ.Ö.O.
  77. SMS GELİRİ / BİTLİS Adilcevaz İlçesi Çanakyayla Köyü İ.Ö.O.
  78. SMS GELİRİ / YOZGAT Sorgun İlçesi Halilfakılı Köyü İ.Ö.O.
  79. SMS GELİRİ / BALIKESİR Dallımandıra Köyü İ.Ö.O.
  80. SMS GELİRİ / VAN Aşağı Gölalan İ.Ö.O.
  81. SMS GELİRİ / VAN Yukarı Gölalan İ.Ö.O.
  82. SMS GELİRİ / VAN Gürpınar İlçesi Işıkpınar Köyü İ.Ö.O.
  83. SMS GELİRİ / VAN Gevaş İlçesi İkizler Köyü İ.Ö.O.
  84. SMS GELİRİ / KARAMAN Güldere Köyü İ.Ö.O.
  85. SMS GELİRİ / AKSARAY Sarıağıl Köyü İ.Ö.O.
  86. SMS GELİRİ / ÇANKIRI Kızılırmak İlçesi Korçullu Köyü İ.Ö.O.
  87. SMS GELİRİ / NEVŞEHİR Gülşehir İlçesi oğlukaya Köyü İ.Ö.O.
  88. SMS GELİRİ / ADIYAMAN Elmacık Köyü İ.Ö.O.
  89. SMS GELİRİ / ADANA Ceyhan İlçesi Toktamış Köyü İ.Ö.O.
  90. BAHTİYAR TENTEOĞLU / ORDU Çatalpınar İlçesi Yenimahalle İ.Ö.O.
  91. BAHTİYAR TENTEOĞLU / ORDU Kumru İlçesi Ayvalı İ.Ö.O.
  92. ALEM FM-SMS GELİRİ / BALIKESİR Kepsut ilçesi Sayacık Köyü İ.Ö.O.
  93. SMS GELİRİ / BATMAN Şeyhçoban Köyü İ.Ö.O.
  94. SMS GELİRİ / BİTLİS Üçkardeşler Köyü İ.Ö.O.
  95. SOYSAL DANIŞMANLIK’IN KATKILARI İLE DÜZENLENEN PERAKENDE GÜNLERİ’06 / ERZURUM Köprüköy İlçesi Gölçayır Köyü İ.Ö.O.
  96. SMS GELİRİ / IĞDIR Tuzluca İlçesi Göktaş Yeniköy İ.Ö.O.
  97. SMS GELİRİ / MALATYA Akçadağ İlçesi Bölüklü Köyü İ.Ö.O.
  98. SOYSAL DANIŞMANLIK’IN KATKILARI İLE DÜZENLENEN PERAKENDE GÜNLERİ’06 / SİNOP Durağan İlçesi Beyardıç Köyü İ.Ö.O.
  99. SMS GELİRİ / SAKARYA Karasu İlçesi Karanlıkdere Köyü İ.Ö.O.
  100. SMS GELİRİ / ŞANLIURFA Hilvan İlçesi Kavalık Köyü İ.Ö.O.
  101. TAHİR KIRAN / ADIYAMAN  Kahta İlçesi Arılı Köyü İ.Ö.O.
  102. MEHMET SELİM KERESTECİ / ADIYAMAN Kahta İlçesi Bildiyan Köyü İ.Ö.O.
  103. FATİH AKSOY / ŞANLIURFA Hilvan İlçesi Yuvacalı Köyü İ.Ö.O.
  104. ERKAN PETEKKAYA-SMS GELİRİ / DİYARBAKIR Silvan İlçesi Umur Köyü İ.Ö.O.
  105. SMS GELİRİ / ŞIRNAK İdil İlçesi Yağmurca Köyü İ.Ö.O.
  106. HAŞMET KÜRÜM / BİTLİS Tatvan İlçesi Çekmece Köyü İ.Ö.O.
  107. RAİF AYGÜN-MEHMET ALİ ERBİL-ADI GÜZEL EĞİTİM KURUMLARI-JEKİ FIRATLI / BİTLİS Ahlat İlçesi Yuvadamı Köyü İ.Ö.O.
  108. ATASAY KUYUMCULUK / MUŞ Bulanık İlçesi Kurganlı Köyü İ.Ö.O.
  109. TAHİR KIRAN / MUŞ Bulanık İlçesi Şatırlar Köyü İ.Ö.O.
  110. SİBEL CAN / VAN Çatak İlçesi Büyükağaç Köyü İ.Ö.O.
  111. HAŞMET KÜRÜM / VAN Erciş İlçesi Küplü Köyü İ.Ö.O.
  112. SMS GELİRİ / AĞRI Tutak İlçesi Oğlaksuyu Köyü İ.Ö.O.
  113. HÜLYA AVŞAR-ELİF EREN / AĞRI Tutak İlçesi Palandöken Köyü İ.Ö.O.
  114. TAHİR KIRAN / AĞRI Merkez Kayabey Köyü İ.Ö.O.
  115. TAHİR KIRAN / IĞDIR Aralık İlçesi Ramazankent Köyü İ.Ö.O.
  116. YAVUZ BİNGÖL / KARS Kağızman İlçesi Çilehane Köyü  Fatma Kara İ.Ö.O.
  117. YAVUZ BİNGÖL / KARS Selim İlçesi Koyunyurdu Köyü Ali Kara İ.Ö.O.
  118. MEHMET ASLAN / ERZURUM Pasinler İlçesi Sunak Köyü İ.Ö.O.
  119. ŞANSAL BÜYÜKA / SAKARYA Pamukova İlçesi Turgutlu Köyü İ.Ö.O.
  120. TAHİR KIRAN / KASTAMONU İnebolu İlçesi Hamit Köyü İ.Ö.O.
  121. HAKKI AĞAOĞLU / SİNOP Durağan İlçesi Alpuğan Köyü İ.Ö.O.
  122. SMS GELİRİ / SAMSUN Vezirköprü İlçesi Avdan Köyü İ.Ö.O.
  123. TAHİR SARIOĞLU / SAMSUN Vezirköprü İlçesi Taşlıyük Köyü İ.Ö.O.
  124. BERK EKŞİOĞLU-YAĞMUR AYAR- GÜRSEL FERCAN-SMS GELİRİ / ORDU Kumru İlçesi Derbent Köyü İ.Ö.O.
  125. ALTAN ERKEKLİ-DENİZBANK-PELİN AKAD-TUNCAY ŞANLI / YOZGAT Saraykent İlçesi Divanlı Köyü İ.Ö.O.
  126. ÜMİT GÜNEŞ / NİĞDE Merkez Tırhan Köyü İ.Ö.O.
  127. TANER TRİKO-NURGÜL YEŞİLÇAY-GÖKHAN EŞELİ / ADANA Aladağ İlçesi Kızıldam Köyü İ.Ö.O.
  128. NACİ FAYDASIÇOK-ALPER KÖSTEN-KENAN DOĞULU-SMS GELİRİ/ KONYA Çeltik İlçesi Torunlar Köyü İ.Ö.O.
  129. MEHMET CİHAN-SMS GELİRİ / AFYON Şuhut İlçesi Senir Köyü İ.Ö.O.
  130. EMEL YILDIRIM ACAR / AFYON Şuhut İlçesi Hallaç Köyü İ.Ö.O.
  131. CELAL DOĞAN / GAZİANTEP Nizip İlçesi Gürbaşak Köyü İ.Ö.O.
  132. SMS GELİRİ / HAKKARİ Merkez Geçitli Köyü İ.Ö.O.
  133. EMEL-YALÇIN SAĞLIKOVA / K.MARAŞ Merkez Selimiye Köyü-M.Nuri Tecirlioğlu İ.Ö.O.
  134. METİN KABALAK / G.ANTEP Islahiye İlçesi Kayabaşı Köyü Kışlaönü Ümran Kabalak İ.Ö.O.
  135. JOHNSON WAX A.Ş. / G.ANTEP Yavuzeli İlçesi Ballık Köyü İ.Ö.O.
  136. BAŞKENT A.Ş / G.ANTEP Araban İlçesi Sarıtepe Köyü Gökçek İ.Ö.O.
  137. NİLGÜN REMZİYE AKIN / Ş.URFA Merkez Boydere Köyü Yusuf-Ali Bekler İ.Ö.O.
  138. PANDA / Ş.URFA Hilvan İlçesi Akıncık Köyü Panda İ.Ö.O.
  139. YILDIZLAR İNŞAAT / D.BAKIR Silvan İlçesi Ormandışı Köyü Yıldızlar İ.Ö.O.
  140. NİLÜFER-REYHAN BENZEŞ / MARDİN Midyat İlçesi Bağlarbaşı Köyü Osman Benzeş İ.Ö.O.
  141. SMS GELİRİ / BATMAN Merkez Oymataş Köyü İ.Ö.O.
  142. Av. İHSAN COŞKUN  / VAN Gevaş İlçesi Kızıltaş Köyü Necibe-Ahmet Coşkun İ.Ö.O.
  143. BELYA A.Ş. / HAKKARİ Yüksekova İlçesi Aksu Köyü Ankara Büyükşehir Belediyesi İ.Ö.O.
  144. DERİMOD GÜLBEN-MUSTAFA ERDOĞAN / HAKKARİ Şemdinli İlçesi Derecik Samanlı Köyü Atlas Erdoğan İ.Ö.O.
  145. DERİMOD SİNAN ÇETİN VE AİLESİ / VAN Özalp İlçesi Hacıali Köyü Rebeka-Sinan Çetin İ.Ö.O.
  146. HAŞMET KÜRÜM / VAN Erciş İlçesi Ziyaret Köyü Nidai kürüm İ.Ö.O.
  147. HAŞMET KÜRÜM / VAN Muradiye İlçesi Devetaş Köyü Karavil Mezrası Müzeyyen-Raif Kürüm İ.Ö.O.
  148. HAŞMET KÜRÜM / VAN Muradiye İlçesi Devetaş Köyü Menşure-İdris Erdoğan İ.Ö.O.
  149. HAŞMET KÜRÜM / BİTLİS Ahlat İlçesi Akçaören Köyü Nuriye-Necmi Erem İ.Ö.O.
  150. HAŞMET KÜRÜM / BİTLİS Ahlat İlçesi Uludere Köyü Nazire-Abdulbari Özyurtlu İ.Ö.O.
  151. ORTAK NOKTA / VAN Muradiye İlçesi Sürüyolu Köyü Ortak Nokta İ.Ö.O.
  152. PORTAŞ A.Ş. / BİTLİS Merkez Düzköy Portaş İ.Ö.O.
  153. TRABZONSPOR KULÜBÜ / Ş.URFA Siverek İlçesi Revşanlı Köyü Trabzospor Sebahattin Kundupoğlu İ.Ö.O.
  154. SAMSUNG / DİYARBAKIR Çınar İlçesi Karaçevre Köyü İ.Ö.O.
  155. BELPLAS A.Ş. / YOZGAT Kadışehri İlçesi Hanözü Köyü Belplas İ.Ö.O.
  156. MAHMUT TAVİLOĞLU-AY YAPIM-HAKAN BİLAL KUTLUALP-DEVRİM YAMAN-CANİP KARAKUŞ / TOKAT Zile İlçesi Büyüközlü Köyü İ.Ö.O.
  157. CAN TANRIYAR-PETEK DİNÇÖZ-ANILCAN TANRIYAR-SMS GELİRİ/ SİVAS Merkez Doğanca Köyü İ.Ö.O.
  158. MEHMET ALİ YILMAZ / GÜMÜŞHANE Şiran İlçesi Gökçeler Köyü Mehmet Ali Yılmaz İ.Ö.O.
  159. NURCAN ARTAM-NAİM GENÇOĞLU-EMEL VE YALÇIN SAĞLIKOVA-BELKA A.Ş.-ALPASLAN ATALAY-DE BEERS / ERZURUM Pasinler İlçesi Büyükdere Köyü İ.Ö.O.
  160. PANDA-MUSTAFA ÇAĞLAR-EMİNE NİLÜFER GÜLER-PASTEL FİLM-SERVET YENİTÜRK-SEVGİ DURMAZ-AHMET KARAÇÖZ / AĞRI Merkez Çukurçayır Köyü İ.Ö.O.
  161. BUKSAŞ A.Ş. / AĞRI Merkez Dönerdere Köyü Melih Gökçek İ.Ö.O.
  162. ALATTİN KAMEROĞLU / IĞDIR Aralık İlçesi Karahacılar Köyü İstanbul Kuyumcular Odası İ.Ö.O.
  163. SOYSAL DANIŞMANLIK / AĞRI Tutak İlçesi Aşağı Kulecik Köyü Perakende Güneşi İ.Ö.O.
  164. DERİMOD EROL EVGİN / TRABZON Yomra İlçesi Kılıçlı Köyü Erol Evgin İ.Ö.O.
  165. MUSTAFA TAVİLOĞLU / TRABZON Arsin İlçesi İşhanı Köyü Mahmut Taviloğlu İ.Ö.O.
  166. DERİMOD HÜLYA KOÇYİĞİT / GİRESUN Yağlıdere İlçesi Hisarcık Köyü Hülya Koçyiğit İ.Ö.O.
  167. CENK KAPTANOĞLU / GİRESUN Bulancak İlçesi Bayındır Köyü Engin Kaptanoğlu İ.Ö.O.
  168. CENK KAPTANOĞLU / ORDU Akkuş İlçesi Dağyolu Pazaryeri Köyü Gündüz Kaptanoğlu İ.Ö.O.
  169. DERİMOD HINCAL ULUÇ / KİLİS Musabeyli İlçesi Hacılar Köyü Hıncal Uluç İ.Ö.O.
  170. ANFA A.Ş. / KASTAMONU Doğanyurt İlçesi Gökçe Köyü Anfa İ.Ö.O.
  171. COLGATE / Ş.URFA Viranşehir İlçesi Kargalı Köyü Colgate İ.Ö.O.
  172. DERİMOD YALIN / KASTAMONU Doğanyurt İlçesi Denizgörülen Köyü Yalın İ.Ö.O.
  173. ÖMER OKUTAN / KASTAMONU İnebolu İlçesi Şeyhömer Köyü Nadir Ertan Uygun İ.Ö.O.
  174. SOYSAL DANIŞMANLIK / UŞAK Banaz İlçesi Ovacık Köyü Perakende Güneşi İ.Ö.O.
  175. ŞAHAP AKTAŞ-TRABZONSPOR KULÜBÜ-SMS GELİRİ / BURDUR Gölhisar İlçesi Elmalıyurt Köyü İ.Ö.O.
  176. MUSTAFA BÜYÜKKUTLU-SİS YAPIM-EYÜP AKDAĞ-BERK EKŞİOĞLU / ISPARTA Sütçüler İlçesi Beydili Köyü Çimenova İ.Ö.O.
  177. BELBETON A.Ş.-SONY / HATAY Merkez Bozhöyük Köyü İ.Ö.O.
  178. ANKET A.Ş. / KİLİS Musabeyli İlçesi Şenlikçe Köyü Başkent İ.Ö.O.
  179. BELKO A.Ş. / ŞANLIURFA Hilvan İlçesi Karapınar Köyü Akşemsettin İ.Ö.O.
  180. ORTAK NOKTA / ŞANLIURFA Viranşehir İlçesi TALİHLİ KÖYÜ ORTAK NOKTA İ.Ö.O.
  181. SAMSUNG / KARS Merkez Arslanizi Köyü İ.Ö.O.
  182. MEHMET ALİ YILMAZ / ZONGULDAK Çaycuma İlçesi Coburlar Köyü Mehmet Ali Yılmaz İ.Ö.O.
  183. JOHNSON WAX A.Ş / KASTAMONU Tosya İlçesi Suluca Akçakavak Nalbantoğlu İ.Ö.O.
  184. AKMAN ALKUMRU /  TRABZON Araklı İlçesi Çankaya Köyü Öğretmen Abdulkadir Alkumru İ.Ö.O.
  185. EROL EVGİN ve KARDEŞLERİ / VAN Erciş İlçesi Taşlıçay Köyü Cevdet Evgin İ.Ö.O.
  186. BEHZAT-SÜHEYL UYGUR / VAN Çatak İlçesi Elmacı Köyü Nejat Uygur İ.Ö.O.
  187. SAMSUNG / BATMAN Gercüş İlçesi Sapanlı Köyü İ.Ö.O.
  188. ÖMER OKUTAN-F. MEVLÜT ASLANOĞLU / MALATYA Merkez Mahmudu Köyü Nadir Ertan Uygun İ.Ö.O.
  189. NASA İNŞAAT A.Ş / OSMANİYE Kadirli İlçesi Göztaşı Köyü Kazım Namlı İ.Ö.O.
  190. TOTAL OİL A.Ş / ANTALYA Demre İlçesi Çevreli Köyü İ.Ö.O.
  191. EMC BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ / MARDİN MAZIDAĞI Ekinciler Köyü İ.Ö.O.
  192. TOTAL OİL A.Ş. / KAHRAMANMARAŞ MERKEZ Kemallı Köyü İ.Ö.O.
  193. SAMSUNG / ŞIRNAK CİZRE Örencik Köyü İ.Ö.O.
  194. DAVUT ACAR / Zonguldak  Ereğili İlçesi Sarıkaya Elmas Acar İ.Ö.O.
  195. COLGATE / Kastamonu Taşköprü İlçesi  Hüseyin Ateş İ.Ö.O.
  196. PERAKANDE GÜNLERİ'07 ORGANİZASYONLARI Diyarbakır / Çınar İlçesi Kuyuhöyük İ.Ö.O.
  197. PANA FİLM-Necati ŞAŞMAZ / Van Gürpınar Üçgen Köyü Bayram Memduh İ.Ö.O.
  198. SAMSUNG / Muş Malazgirt İlçesi Çiçekveren İ.Ö.O.
  199. SAMSUNG / Erzurum Aziziye İlçesi Yoncalık İ.Ö.O.
  200. SAMSUNG / Adıyaman Burç İ.Ö.O.
  201. TOTAL / Adana Kozan İlçesi Yeniköy İ.Ö.O.
  202. MEHMET SABUNCU / Şanlıurfa Siverek İlçesi Destek Köyü İlkokulu
  203. TOTAL / Sakarya Karasu İlçesi Konacık Köyü İlkokulu
  204. EMC BİLGİSAYAR / Ağrı Diyadin İlçesi Omuzbaşı İlköğretim Okulu

 

GÜNEBAKAN KAMPANYAMIZI DESTEKLEYENLER VE SOSYAL ALANLARINA KAVUŞTURULAN YİBO'LAR*

  1. DUPONT TEFLON / Mardin Midyat İlçesi Gazi YİBO 
  2. DUPONT TEFLON / Erzurum Narman YİBO 
  3. DUPONT TEFLON / Sinop Türkeli İlçesi Gazi YİBO 
  4. TEŞVİKİYE ROTARY / Isparta Sütçüler İlçesi Ayvalıpınar YİBO 
  5. GENÇ SABANCI PROGRAMI GRUBU / Balıkesir Sındırgı İlçesi Güvertepe YİBO 
  6. ÇIRAĞAN PALACE KEMPİNSKİ İSTANBUL / Çanakkale Yenice İlçesi Akçakoyun YİBO
  7. TEŞVİKİYE ROTARY / Kastamonu Doğanyurt İlçesi Doğanyurt YİBO
  8. RE/MAX / Sakarya Geyve İlçesi Doğanyurt YİBO 

*TARİH SIRASINA GÖRE DİZİLMİŞTİR.            

 

BİR ŞEY DEĞİŞİR, HER ŞEY DEĞİŞİR KAMPANYAMIZA 14.890 KİŞİ VE 202 KURUM DESTEKTE BULUNDU.

BİR ŞEY DEĞİŞİR, HER ŞEY DEĞİŞİR KAMPANYAMIZI DESTEKLEYEN KURUMLAR*

  1. 10.KÖY İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
  2. 3. BOYUT REKLAMCILIK
  3. 3K TURİZM VE GIDA SAN.
  4. 7 TUR
  5. A. CELAL EMİR / REK-MAN REKLAM VE TANITIM
  6. ABACI KİMYA
  7. ABC MEDYA AJANSI ANONİM ŞİRKETİ
  8. AGİTO
  9. AKTAŞ DEKORASYON SAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
  10. AKTİF DESTEK BİLİŞİM SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
  11. AKTİF SİGORTA ACENTELİK
  12. ALARA TUR TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.
  13. ALKEV ÖZEL İLKÖĞRETİM OKULU 3.SINIF ÖĞRENCİLERİ
  14. ALKOMAN KİMYA KOZMETİK / LEON-SEVGİ
  15. ALP TUR TURİZM VE TİC.
  16. ALSİM İNŞAAT VE TAAH.
  17. ANADOLU GÖSTERİ EĞİTİM LTD. ŞTİ
  18. ANKA MİMARLIK İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.
  19. ANTİK A.Ş.
  20. APSARA ESTETİK GÜZELLİK VE ÖZEL SAĞLIK HİZM. TİC.
  21. ARMAKOM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YAZILIM İNŞ. TUR. İTH.
  22. ARMARİN DENİZCİLİK TURİZM İNŞAAT TEKSTİL DIŞ TİC.
  23. ARTI İNŞAAT TAAHHÜT
  24. ARTI PROJE DANIŞMANLIK
  25. ARVENTO BİLİŞİM MOBİL OTOMASYON SİSTEMLERİ LTD.
  26. ATEŞ ROTA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.
  27. AYFER BEKATA
  28. AYHAN METAL PRES DÖKÜM
  29. AYRAL İNŞAAT TİC. VE TURİZM
  30. BADE DERİ SAN. VE TİC.
  31. BALTAŞ EĞİTİM VE DAN. TİC. A.Ş.
  32. BAREM PAZAR ARAŞTIRMALARI
  33. BAŞTAŞLAR DEMİR ÇELİK SANAYİİ VE TİC. KOL. ŞTİ.
  34. BAYAMLIOĞLU PETROL ÜRÜNLERİ
  35. BAYOL KAUÇUK TİCARET LTD.
  36. BEMO GRUP TEKNOLOJİK SİSTEMLER SAN. VE TİC. LTD.
  37. BERK OPTİK GÖZLÜKÇÜLÜK TURİZM İNŞ.
  38. BEY GIDA PAZARLAMA TEMİZLİK HİZ. İNŞ. SANAYİ NAKLİYE
  39. BEYAZ TEKSTİL SANAYİ
  40. BİOBAK LABORATUAR MALZEME SAN.
  41. BİOKİM A.Ş.
  42. BİT BİLGİ İŞLEM SİST.
  43. BOMPAR MAK. İNŞ. TURİZM
  44. BOYUT TURİZM ORGANİZASYON
  45. BOZATLI HALI SANAYİ VE TİC. ANONİM ŞTİ.
  46. BRC BASIM MATBAACILIK LİMİTED ŞTİ.
  47. CESA ÇEMBER SAN. TİC.
  48. CİN DEMİR TİCARET VE İNŞAAT LTD. ŞTİ.
  49. ÇAKMAK AVUKATLIK BÜROSU
  50. ÇAPA İLKÖĞRETİM OKULU 4-G SINIFI
  51. ÇAPANOĞLU PETROL ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞ.
  52. ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A. Ş.
  53. DAKOR DAĞITIM KAN.ORG.BİLG. YAZ. TİC. LTD. ŞTİ.
  54. DAMLA BASKI AMBALAJ
  55. DEKOMART DIŞ TİC. İNŞ. MALZ.
  56. DEMETER BAĞLANTI ELEMANLARI HIRD. SAN. TİC.
  57. DEMİRLER BİLGİSAYAR İLETİŞİM 
  58. DENİZ PROFESYONEL/ ABDULLAH ŞATIR
  59. DERİN GİYİM TEKSTİL SAN.
  60. DIŞ TİCARET HİZM. ONAY DANIŞMANLIK
  61. DOFE TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
  62. DOKAY MÜHENDİSLİK
  63. DOLPHINA KİMYA MÜH.
  64. DORUK GIDA MAD. TİC. VE SAN.
  65. DOYSAN GIDA İNŞ. TEMSİL.
  66. DÖNMEZ DEBRİYAJ SANAYİ
  67. DÖNMEZ PLASTİK AMBALAJ
  68. DUMANLAR MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  69. EGE ÜNİVERSİTESİ DOKU TİPİ LAB.
  70. EKOTEN TEKSTİL ÇALIŞANLARI
  71. ELEGAN YAPI PROJE DEKORASYON TASARIM
  72. ELSİNT SAVUNMA VE TEKNOLOJİ SAN. TİC. A.Ş.
  73. EMAİR HAVACILIK VE TİC.
  74. ENAGRO ENERGİ GIDA TARIMSAL ÜRÜN.
  75. ENOCTA
  76. ENTES ELEKT. CİH. İMA VE TİC. A.Ş.
  77. EPAŞ ERSOY PAZ. BÜRO MOB. SAN. VE TİC.
  78. EPC ELEKTRİK VE ELEKT. MALZ.
  79. ERBİL KUYUMCULUK SAN. TİC. A.Ş.
  80. ERBİLEK HIRDAVATÇILIK SAN. VE TİC.
  81. ERENKÖY KIRINTI TURİZM GIDA
  82. ERİCSSON TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
  83. ERTEKİN KALIP İMALAT SAN.
  84. ETERNAL BİLGİSAYAR ELKTR. YAY. REK. TAN. LTD. ŞTİ.
  85. ETSUN ENTEGRE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ
  86. EURO TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ
  87. F&F BASIN HALKLA İLİŞKİLER ORGANİZASYON
  88. FERROLİ ISITMA VE KLİMA 
  89. FİGÜR TURİZM VE ORG. 
  90. FİZMER ÖZEL FİZİK TEDAVİ VE REHAB. HİZM.
  91. FLETCORP OPERASYONEL TAŞIT KİRALAMA
  92. GAYE SÖKMEN AJANS LTD.
  93. GELİBOLU GEMİ İNŞ. SAN.
  94. GERÇEK OTOMOBİLCİLİK
  95. GİTTİ GİDİYOR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 
  96. GİZMO TASARIM MİMARLIK
  97. GİZOR KİMYA SAN. TİC.
  98. GLORIA JEAN'S COFFESS
  99. GÖZLEM GAZETECİLİK BASIN VE YAYIN A.Ş.
  100. GÜÇLÜ AMBALAJ VE GIDA
  101. GÜNKEM GÜNDÜZ KİMYEVİ MADD. İTH. SAN. TİC.
  102. GÜNSEKA TELEFON İLETİŞİM ENFORMASYON HİZM.
  103. GÜNTUR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
  104. H&M
  105. HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ (TAV)
  106. HELYUM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  107. INTENDİS
  108. ISS TESİS YÖNETİM HİZ.
  109. İKAR ALÜMİNYUM METAL SAN. VE TİC. LTD.
  110. İKİER REKLAM ÜRÜNLERİ VE TANITIM HİZ. SAN. A.Ş.
  111. İMA MÜHENDİSLİK MAKİNA İNŞ. TAH. SAN. TİC.
  112. İMGE TASARIM REKLAMCILIK SAN. TİC. LTD.
  113. İSTANBUL DİŞ HEKİMLERİ ODASI
  114. İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ ANA BİLİM DALI
  115. İZMİR KALIP SANAYİ TİCARET LTD.
  116. İZMİR SÜT MAM. TİC. SAN. A.Ş.
  117. KALİBRE SOĞUK ÇEKME DEMİR ÇELİK SANAYİ
  118. KARAKUŞ İTHALAT İHRACAT
  119. KARAYEL TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  120. KEMİPAZ KİMYEVİ ENDÜSTRİ M.
  121. İSTANBUL 4. NOTERİ/KERİME ÖNLEN
  122. KLİMASAN KLİMA SAN. VE TİC. A.Ş.
  123. KLÜH DENİZ PROFESYONEL HİZ. A.Ş.
  124. KOÇ-ALLİANZ SİGORTA A.Ş./ANKARA BÖLGE ÇALIŞANLARI
  125. KORDSA GLOBAL A.Ş.
  126. KORU BİLGİ İŞLEM İLETİŞİM SAN. TİC. A.Ş.
  127. KOSMOPOLİTAN LİONS
  128. KOZYATAĞI ROTARY KULÜBÜ
  129. KÖSTENDİL BEYNAR TURİZM TİCARET
  130. LEO PR
  131. LESTAT GIDA İŞLETMELERİ TURİZM SAN. TİC. LTD.
  132. LİBERTİ SİGORTA
  133. LOGOMOTİF MULTİMEDYA A.Ş.
  134. LUP REKLAM VE DIŞ TİCARET
  135. MAJÖR BASIM YAPIMCILIK TANITIM HİZMETLERİ 
  136. MATSAN İLAÇ SANAYİ LTD. ŞTİ.
  137. MAY ULUSLARARASI DIŞ TİC.
  138. MAYADROM SPORTS CENTER
  139. MES MAKİNA ELEKTRİK A.Ş.
  140. MESİ MEDİKAL SİSTEMLER TİC. VE SAN.
  141. MISIRLIOĞLU A.Ş.
  142. Mİ DA JO PLASTİK İNŞ. MAL. SAN. VE TİC. LTD.
  143. MİRPA FERMUAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  144. MİTED ŞİRKETİ A.G.E DIŞ TİCARET
  145. M-M NOVA SİGORTA ARACILIK HİZ.
  146. MOD DEMİR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.
  147. NBS İNSAN KAY. VE YÖN.
  148. NEFER ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  149. NETAŞ
  150. NİL-FA TEKSTİL TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.
  151. OFİS REKLAM MATBAACILIK
  152. ORİGİNAL SECONDS
  153. OTTOMAN DIŞ TİCARET VE MUTFAK GEREÇLERİ PAZ.
  154. OVA SCA PACKAGING AMBALAJ SAN. VE TİC.
  155. BORNOVA 3. NOTERLİĞİ / ÖMER ÖZERDEN
  156. ÖZDEN MİMARLIK DEKORASYON
  157. ÖZEL UĞUR DERSHANESİ
  158. ÖZKURAL TEKTİL VE TURİZM SAN. TİC. A.Ş
  159. PALET KİMYA SANAYİ VE TİCARET
  160. PFİZER İLAÇLARI LİMİTED ŞTİ.
  161. PORTAKAL İLETİŞİM TİC. LTD. ŞTİ.
  162. PRICE WATERHOUSE COOPERS DANIŞ. HİZ. LTD.
  163. PROBİL BİLGİ İŞLEM DESTEK VE DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş
  164. PROFİL METAL DIŞ. TİC.
  165. PROLONGE TURİZM
  166. PRO-PACK PLASTİK AMBALAJ VE MAKİNA SAN.
  167. PWC
  168. RA AJANS HALKLA İLİŞKİLER
  169. RAHMİ ÖRNEK HALI SAN. LTD. 
  170. SAMSUNG TÜRKİYE
  171. SANİTEK ÇEVRE SİSTEMLERİ VE İNŞAAT SAN. TUR.
  172. SAP FORUM
  173. SARDES TEKSTİL VE KİMYA SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
  174. SEA PIONEER DENİZCİLİK BAĞIŞI
  175. SEM YAPI VE TURİZM SAN.
  176. SERTRANS ULUSLAR ARASI NAKLİYAT ve TİC. LTD. ŞTİ.
  177. SHRAMA DANIŞMANLIK ARAŞ. ÜRETİM MÜM.
  178. SİA DERİCİLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  179. SİDELSA MAKİNA YEDEK
  180. SOYLU VE CENGİZ ORGANİZASYON DANIŞ. HALKLA İLİŞKİLER LTD. ŞTİ.
  181. SPİNNER TAKIM TEZGAHLARI SAN. TİC.
  182. SUAY TURİZM ORGANİZASYON
  183. SUNEL TİCARET
  184. SÜPER FİLTRE SANAYİ
  185. SÜRAT MOTOR VE OTO. SAN.
  186. ŞAHSUVAROĞLU OTOMOTİV TİCARET
  187. TANTEK TEKNOLOJİK HİZMETLER LTD.
  188. TEAMCON KONGRE ORGANİZASYON 
  189. TERMO ELEKTRONİK TEKSTİL PLASTİK SANAYİ
  190. TETRA KOM TELEKOMİNİKASYON SAN. VE TİC. LTD.
  191. TİM'S PRODUCTION
  192. TNT EKSPRES (Dağıtım)
  193. TÜBİTAK MAM BYSİ ÇALIŞANLARI-MEHMET DEMİREL
  194. TÜRK MUSEVİ CEMAATİ VAKFI
  195. TÜRKAN SABANCI
  196. USLUCAN TEKSTİL VE AMB. SAN. TİC. LTD.
  197. UZMAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
  198. ÜÇ TASARIM VE İÇ MİMARLIK TİCARET LTD. ŞTİ.
  199. ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİCARET VE SAN.
  200. ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ
  201. VES DERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. VE ÇALIŞANLARI
  202. VOLKAN YUMURTACILIK SAN.VE TİC. LTD.
  203. YAPIKREDİ BANKASI
  204. YASABUL YAYINCILIK BİLGİSAYAR VE İNTERNET HİZM. TİC.
  205. YENERLER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  206. YENİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİ VE YAPI MALZ. SAN. TİC.
  207. YEŞİL BARIŞ ÇİÇEKÇİLİK TURİZM SAN. TİC. LTD.
  208. YETKİ SİGORTA EKSPERLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
  209. YILSER METAL YEDEK PARÇA
  210. YOLGÖRMEZLER GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  211. YÜKSEL PROJE ULUSLARASI A.Ş.

*ALFABETİK SIRAYA GÖRE DİZİLMİŞTİR.