29 Ekim’i Çocuklarımızla Birlikte Kutladık

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Crowne Plaza İstanbul - Old City’de çocuklarımızla birlikte kutladık. Crowne Plaza İstanbul - Old City’nin tamamen gönüllü olarak bize ev sahipliği yaptığı etkinlikte çocuklarımız ilk olarak otelin onlar için hazırladığı özel açık menüde yemeklerini yedi.

Yemeğin ardından etkinlik için balo salonuna geçen çocuklarımıza Prof. Dr. Halil Berktay, Cumhuriyet ve Tarih konulu bir sunum gerçekleştirdi. Etkinliğimize gönüllü olarak katılan müzisyenler Burcu Göz ve Cansu Çevik’in müzik dinletisinin ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Bilgin, “Kurtuluş” ve “Cumhuriyet” filmlerinin görüntülerinden hazırlanan kolaj sunumunu gerçekleştirdi. Etkinlik sonunda piste çıkan çocuklarımız birbirinden hareketli parçalarla eğlenirken “10. Yıl Marşı” ile başlayan kutlamamız yine “10. Yıl Marşı” ile son buldu.

Etkinlikte bize gönüllü destek olan Crowne Plaza İstanbul - Old City, Dorak Holding, Tursan, Prof. Dr. Halil Berktay, Burcu Göz, Cansu Çevik ve Burak Odunkıran’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.